16

Odp: Regeneracja głowicy 4T

[url]http://forum.supermoto.pl/topic24797-szczelnosc-zaworow-yamaha-wr-400.html[/url]

Wszystko opisałem :)

17

Odp: Regeneracja głowicy 4T

czyli ta firma: [url=http://www.glowice.pl]www.glowice.pl[/url]  mi to zrobi? mam dokładnie tak przytartą jak ty, i jak ta zregenerowana prowadnica spisuje się nie ma problemów?

18

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Zrobili, że ciężko poznać czy była naprawiana. Oczywiście z pełną regulacja :) Miałem zrobić zdjęcia jak wyglądała po naprawie ale tak szybko składałem moto, że nie zdążyłem :D Zero luzów pięknie się obraca  ;) Tylko cena też ładna ;)

19 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-11-11 15:00:39)

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Z ciekawości poznałbym ta cenę. Może lepsza niż u świątka.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

20

Odp: Regeneracja głowicy 4T

550zł wraz z przesyłką

21

Odp: Regeneracja głowicy 4T

U światka wyceniają 600 z tym, że dostajesz nowy wałek.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

22

Odp: Regeneracja głowicy 4T

jacis chyba wyśle tam gdzie podałeś, wałka nie potrzebuje bo hotcams czeka, może mnie mniej zgarną :) mam nadziej wkońcu mniej roboty mi sie wydaje niz u ciebie.

23

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Ja kupiłem nową głowicę z dociskiem wałka i nic nie pasowało. Musieliby na nowo pasować panewki do wałka jednego i drugiego. i pewnie więcej by wyszło niż naprawa starej głowicy.
Żeby zrobić tą zatartą panewkę musieli wszystko rozebrać, i od razu wymienić uszczelniacze, dodatkowo docieranie zaworów czyli jak robić to wszystko na nowo. ;)

Ciekawy jestem czy nowy wałek będzie pasował jak dokrecisz docisk. Czy będzie się normalnie obracał. Sprawdzałeś to może ? Czytałem, że wałek wydechowy ma auto deco ? ? Czy to prawda ? Ktoś już montował takie wałeczki ??

24

Odp: Regeneracja głowicy 4T

hotcams do mojego modelu nie ma autodeco, a prowadnice nie powinny mieć innych wymiarów w hotcamsie bo to dedykowany wałek pod dany model tylko krzywki sa inne tak mi się wydaje.

25 Ostatnio edytowany przez Jacis (2013-11-11 22:46:27)

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Mojego wałka ssacego nie mogli spasować z nową głowicą i dociskiem.... ;/ Po złożeniu nie kręcił się... Najlepiej zmierzyć grubość wałka i zapytać czy jest identyczna. Jak będzie się różnić o mikrometry to może być nie wesoło.

Radzio możesz wyciągnąć "szklanki" w głowicy ? u mnie była tak zatarta panewka że nie da rady było.

26

Odp: Regeneracja głowicy 4T

u mnie jest całkiem inny typ głowicy na 1 wałku 4 zawory radialnie rozłożone ;p u mnie takiego problemu nie ma.

27

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Aa to git ;) A czy ktos ma w swojej WR założone wałki hotcams ??

28

Odp: Regeneracja głowicy 4T

witam,ja do Radzia 33,widziałem we wcześniejszych postach że masz do sprzedania trochę części do ktm exc.potrzebuje lampy tylnej  exc 525 2004r,kiedyś miałeś,zdjęcie było czy aktualne jeszcze?

Ktm#exc#525#sm