1

Temat: Koło do CRF250R

Przerabiam CRF250 na SM. Czy ktoś wie gdzie można koła dostać i co trzeba wiedzieć żeby pasowały?
Jeszcze szukam gościa co może dorobić adapter do zacisku. Chce kupic jakiś od ściga i założyć powinno być OK.

Pozdr

2

Odp: Koło do CRF250R

Mam do sprzedania kompletny układ hamulcowy Brembo z KTMa Supermoto :

[url]http://forum.supermoto.pl/topic14566-hebel-brembo.html[/url]

yo

3

Odp: Koło do CRF250R

chodzi mi bardziej o info co powinienem wiedzieć.
Jeżeli chodzi o koła to pewnie ważna jest szerokość piasty i ewentualne dobranie dystansów.
Ważna jest też średnica łożysk żeby oś się zmieściła.
Czy mocowanie tarcz jest znormalizowane czy też to muszę pomierzyć (odległość otworów)?

Dostałem oferte na koła plus Braking sport(tarcza, zacisk, pompa) było to w CRF450 z 2004
Czy orientujecie się czy będzie to pasować do CRF250R z 2007?

Na rysunku mocowanie zacisku wygląda tak samo ale jak kupie to będzie mój problem. Potem będę sprzedawał itd....

4

Odp: Koło do CRF250R

dwojtasiak napisał/a:

Przerabiam CRF250 na SM. Czy ktoś wie gdzie można koła dostać i co trzeba wiedzieć żeby pasowały?
Jeszcze szukam gościa co może dorobić adapter do zacisku. Chce kupic jakiś od ściga i założyć powinno być OK.

Pozdr


powiedz jaka grubość ośki - przód/tył, jaka grubość piasty przód, szerokość wahacza w środku

SMR 505

5

Odp: Koło do CRF250R

pomiary po małym rozmontowaniu sprzęta:

Oś z przodu i z tyłu to ~ 26mm
Rozstaw lag przód ~ 140mm
Rozstaw wahacza ~ 195mm
Szerokość piasty przód ~  110mm

6

Odp: Koło do CRF250R

To szukaj takich kół, albo zapytaj Kaczora lub dukeSebo mają Hondy więc powiedzą jakie podejdą, ile możesz przeznaczyć na koła?

SMR 505

7

Odp: Koło do CRF250R

gość oferował mi za komplet z hamulcami za realnie 2600pln. Napisałem Braking ale to był Beringer. Ponoć dobrany do CRF tak że nie potrzeba nawet adaptera na tarczę 320mm

8

Odp: Koło do CRF250R

Zależy w jakim stanie, zobacz foty może to być dobra cena jak z heblem:)

SMR 505