1

Temat: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Witam wszystkich! Wie ktoś może jaki gaźnik podpasuje do husqi sm 570rr? Mam w swojej fcr, ale chcę założyć coś mniej hardcorowego.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

2

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

A co ten zabieg mamiec na celu??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

3 Ostatnio edytowany przez Galaarin (2013-09-18 17:54:08)

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Szczerze to najbardziej chce mieć serię. A po za tym żaden ze znajomych mechaników nie ogarnia tego gaźnika... A niestety lepszych mechaników nie znam.

Wygrzebałem w necie, że w husce 570 oryginalnie siedział dellorto phm 40, jest ktoś w stanie to potwierdzić? Może ktoś coś powiedzieć na temat tego gaźnika? Jak z jego regulacją itp. czy jest to do ogarnięcia itd. no i oczywiście coś o dostępności dysz, iglic itd. do tego dellorciaka.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

4

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

do dellorto jest wszystko w motorlandzie bodajże - czego nie ogarniasz w keihinie? Może już rozklekotany jest? Jakiego masz fcr'a?

Będzie 690 niebawem

5

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Z tego co pamiętam Fcr 41 mx czy coś takiego. Moto na nim jeździ, ale nie pasuje mi ten gaźnik i tyle. Kupować nowego phma za 500zł czy polować na używkę? wszystkie wasze opinie się przydadzą ;)

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

6

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Phm'y mają opinie bardzo zawodnych - choć jeśli znajdziesz fabryczny ustawienia to mozliwe, ze cos z tego bedzie. Ja bym brał nowke - masz pewność, ze nie jest zajechana przepustnica, gwinty pozrywane i tego typu rzeczy.

Ja miałem styczność z vhsb 38 od dellorto - bardzo prosty, bez pompki, jezdził chwile w moim bergu 501, oryginalnie siedzi do tej pory w vor'ze 503 - niezawodny, prosty, płaska przepustnica i czułem jedynie delikatną różnice miedzy takim zwyklym vhsb 38 a fcr'em 41 - może mam do dupy motor, jak ktoś to kiedyś stwierdził:) miałem jeszcze mikuni tm 42, ale to osobna bajka.

Będzie 690 niebawem

7

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Nie orientuje się w cenach phm'ów. Czy cena 600zł za nowego jest dobra, w sensie nie za niska? Używki chodzą po 200zł wzwyż. Nie wiem już co brać. Troche lipa bedzie wydać 200zł na zje**ny gaźnik.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

8

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

w mojej w serii był mikuni TMR41, czyi odpowiednik FCR41 więc nie masz po co zmieniać

SM570R była a teraz???

9

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Używke jedynie w dobrym stanie - przez allegro nie do konca wiadomo co kupugjesz. Ja tak kupiłem jeden gaźnik i szczerze nie polecam aukcji typu: stan bdb, z chodzącego motocykla - owszem chodził, jechał, ale sposób oddawania mocy był tragiczny - do wymiany miałem cały układ podnoszący przepustnice razem z przepustnicą. Najlepiej ze sprawdzonego źródła - wziąłem z forum i jest elegancko.

Jeśli już allegro, to raczej nowy. Spytaj sprzedawce o jakieś potwierdzenie oryginalności gaźnika, albo jakieś zdjęcie napisu, czy czegos potwierdzającego, ze to oryginał, a nie jakiś syf :)

Będzie 690 niebawem

10

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Panowie, wiecie czy tps w keihin fcr musi być koniecznie podpięty? Bo wydaje mi się, że w mojej husce nie ma nawet gdzie go podpiąć.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

11

Odp: Jaki gaźnik do Husqvarny Sm 570 rr

Nie musi

READY TO >> TERROR