1

Temat: Zakup LC4 640 2006 Supermoto - Pomocy

Witam wszystkich i pozdrawiam!
Mam problem chcę zakupic taki motorek oglądalem juz pare sztuk i jeden mi sie podoba ale mam takie pytanie czy miedzy cylindrem a karterami powstaja przecieki???
Gość ma uszczelnione tam siliconem i powiedział że on tego nie robil tylko takie moto juz kupił z angli. Dodał też że jego kolega ma lc4 640 i w serwisie ktma to mu robiuli wyciek pod cylindrem i wstawili orginalna uszczelke a nie dali dodatkowo siliconu i po pewnym czasie moto zaczel sie tam pocic i wyciekał olej!!!
Proszę o wasze opinie czy jest to normalne czy ściema???
I czy w tych motorach wyrabiają sie stacyjki bo mowił ze kluczyk strasznie sie wytarł od drgani motoru.
Pozdrawiam
Proszę o wasze opinie
Z góry dzieki!!!

2

Odp: Zakup LC4 640 2006 Supermoto - Pomocy

U mnie tez kluczyk ciężko wychodzi, jeżeli chodzi o wycieki to norma ja właśnie swojego rozkręciłem i wymieniam mu uszczelkę pod głowicą bo się poci.

3

Odp: Zakup LC4 640 2006 Supermoto - Pomocy

Cześć,
kluczyki w wielu motocyklach ciężko chodzą, chyba z powodu odsłonięcia na wodę i sól, której u nas i w UK jest na drogach pod dostatkiem. W moich poprzednich Banditach ( 600 i 1200) też kluczyk wchodził/wychodził z oporami. radziłem sobie może w niezbyt wyszukany sposób. Co którąś kontrolę lub dolewkę oleju kapnąłem na kluczyk i było OK.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Zakup LC4 640 2006 Supermoto - Pomocy

Hudzi o to że moto jest 2006rok i ma 13 tysi nakrecone i ten silikon pod cylindrem mnie zastanawia????
A ta stacujka jest właśnie wyrobiona a nie sztywna.
Dzieki za odpowiedzi ale i tak mam jeszcze metlik w glowie....

5

Odp: Zakup LC4 640 2006 Supermoto - Pomocy

lc4 będzie zasrany olejem
będziesz go dolewał a potem czyścił z jego resztek całe moto
ja już się tym nie przejmuje bo mam moto po przelocie ponad 20kkm, zrobiłem w zeszłym sezonie prawie 5kkm i moto zawsze mnie dowiozło do celu
kilka napraw było i na pewno będzie, ale taki to już urok tego pojazdu

http://p0lish.wordpress.com