1

Temat: Witam wszystkich

Michał 31 lat z Warszawy. Mam do Was prosbe. Chce kupić motocykl supermoto ,niestety używany (koszty) .Dotychczas przwineło sie sie troche moto w moim życiu , 4 lata temu sprzedałem swoją yz125 którą głównie użytkowałem na pseudo torach ( okolice wału miedzyszynskiego ,poligon w okuniewie i nad wisłą tam nauczyłem sie troszke skoków:) ) generalnie od 4 klasy podstawowej miałem styczność z 2 kółkami. W tym roku chce coś kupić. Pytanie jest takie co na początek? Aha jak narazie wiadomo nie aspiruuje do zawodostwa chce poprostu nauczyc sie jezdzić technicznie.. Na jaki motocykl zwrócić uwagę? Czy szukać moto zrobionego już ,czy golasa? aha mieszkam w bloku i niestety nie dysponuje miejscem w którym mógłbym sam dokonać przeróbek! Nie ukrywam ze zrobiony byłby dla mnie wygodniejszą inwestycją. Koszty które chciałbym przeznaczyć to ok 12tys bardziej do tej sumy niz ponad. Wiadome jest że również trzeba sie jakoś ubrać :) jeślli ktoś z was może coś podpowiedzieć to by było fajnie:)  Przeglądam nasze cudowne allegro i jest tam pare moto ale czy warto? dzieki

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D