1

Temat: Regeneracja amortyzatora

Siema mam pytanko gdzie w warszawie jest jakiś w miare tani zakład regeneracji amortyzatorów ?

2

Odp: Regeneracja amortyzatora

Ktoś wie ???

3

Odp: Regeneracja amortyzatora

W miarę tanich nie znam, ale kedzierscy podobno dobrze robia

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

4

Odp: Regeneracja amortyzatora

olek motocykle i pytaj o adama. Nie ma się co czarować. Regeneracja amortyzatora zależnie od skali trudności kosztuje 300-500zł, a za 500 to chyba jest w dziale giełda po tuningu, tylko nie wiadomo ile jeszcze uszczelnienie wytrzyma:)

rmz 250
gas gas txt 250

5

Odp: Regeneracja amortyzatora

Kedzierscy robią porządnie i w rozsądnych cenach. Na pewno warto co najmniej do nich zadzwonić i zapytać

-------------------
hmmmm...

6

Odp: Regeneracja amortyzatora

Mogę go zregenerować za 310 zł jeśli jesteś zainteresowany wysyłką na południe.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

7

Odp: Regeneracja amortyzatora

Ale 310 za wszystko ? Bo tam trzeba uszczelki i takie tam wymienić.
Jak tak to byłbym zainteresowany tylko jak narazie nie mam kasy więc muszę nazbierać.

8 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-07-27 23:48:27)

Odp: Regeneracja amortyzatora

Cena zawiera olej, zestaw uszczelnień i gaz. Już na gotowo.
Jak coś to mój tel. 607198003

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

9

Odp: Regeneracja amortyzatora

Majster128, PW

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)