1 Ostatnio edytowany przez Matysek (2013-07-16 15:14:46)

Temat: KTM LC4 640 supermoto

Siema. Długo biłem się z myślami i postanowiłem..
Jeżeli jednak go nie sprzedam, zbytnio się nie przejmę, więc nie ma ciśnienia.
Motocykl to KTM LC4 640 z 2000 r z szarym silnikiem, lecz czarną głowicą.
Naturalnie zarejestrowany, ubezpieczony (do 10.06.2014)
Wymieniałem w nim korbę na wossnera niecały rok temu, tłok z cylindrem był w dobrej kondycji, więc nie ruszałem. Zaworki jak i gaźnik były ustawiane pod koniec zeszłego roku. Od tamtego zrobiłem mniej więcej 1000 km
Generalnie od kupna zrobiłem katem mniej więcej 2500 km, dlatego chcę go sprzedać. Z takimi przebiegami dałbym radę utrzymać coś bardziej wyczynowego.
W kacie siedzi gaźnik dellorto PHM 40 więc nie ma potrzeby wymiany gaźnika. Wrzuciłem też fajny, krótki karbonowy wydech z homologacją MIVV. Fajnie chodzi bez dbkillera. Posiadam oczywiście dbkiller. W sumie to chyba wszystkie mody mechaniczne.
W marcu kupiłem nowe opony-continental contiattack SM 120+150. Mam dowód zakupu.
Felgi są pomalowane na wzór "alpina", skrócony został zadupek, po czym oklejony czarno-pomarańczowym stickerbombem, zamontowałem z tyłu czarną małą lampkę z kierunkowskazami z homologacją.
Wadami kata jest sprzęgiełko jednokierunkowe do wymiany w rozruszniku (ciężko pali na starter) To nie było dla mnie problemem, gdyż dobrze się go kopie, drugą wadą jest lekko cieknący spaw na dole ramy. Pewnie sobie z nim poradzę niedługo. Reszta jest ok.
Jak już mówiłem, nie mam ciśnienia. Wiem, że nie zwrócą mi się pieniądze i czas w niego włożony, ale może ktoś to doceni.
Biorąc pod uwagę brak pośpiechu itd. całość wyceniam na 11k.
Oryginalny zadupek z lampą, wydech, wyregulowany gaźnik dorzucam do motocykla.
Jeżeli coś mi się przypomni, dopiszę. Ogłoszenie pisane w pracy ;p
Kontakt na forum lub mailowo: matysek1992@gmail.com

http://i41.tinypic.com/30t1il3.jpg
http://i49.tinypic.com/13zyjo8.jpg

Cena do rozsądnej negocjacji, motocykl do obejrzenia w okolicach Malborka.

2

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Z kąd Ty jesteś, bo ja z Ornety moge dojechać.

3

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Mam 10 km do malborka

4

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Up, za 10,5 ;]

5

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Może interesuje zamiana na cos bardziej wyczynowego - honde crf 450 '07 w .bdb stanie

Śląsk.

6

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Zarejestrowana? Jaki stan? Zdjęcia?

7

Odp: KTM LC4 640 supermoto

Co Cię podkusiło skrócic ten zadupek to ja nie wiem :P Ale ogólnie fajny ktm :)

Yamaha Aerox ---> Yamaha Dt 125x ---> Honda cb 600 hornet

8

Odp: KTM LC4 640 supermoto

A nie wiem, wcale mi się nie widział tamten. Ale jak coś, to mam kompletny pomarańczowy zadupek z lampą do motocykla ;)

9

Odp: KTM LC4 640 supermoto

up, 10,5 k do nego ;p