1

Temat: Hejka terrorysci

Witam wszystkich terrorystow a w szczegolnosci POZNAŃ. Od kilku lat terroryzujemy z SUPERMOTOX Poznań fajnie byloby robic to wieksza grupą.

HUSQVARNA SMR 510 NO LIMITS

2

Odp: Hejka terrorysci

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Hejka terrorysci

no wkońcu jesteś  :D  :D  :D  witamy

4

Odp: Hejka terrorysci

Siemka!
Supermotox opowiadał już mi o Tobie hehe ;)
Powiedz mi czy Twoja zabawka jest może żółtego koloru w ciapki lub coś w tym stylu?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Hejka terrorysci

Powiedz mi czy Twoja zabawka jest może żółtego koloru w ciapki lub coś w tym stylu?

Zolto niebieska - malowanie oryginalne - w ciapki jest jak jezdze po blocie :)

HUSQVARNA SMR 510 NO LIMITS

6

Odp: Hejka terrorysci

siema siema, witamy ;)

100% Supermoto

7

Odp: Hejka terrorysci

Tyle osób na Sumo w Poznaniu i nigdy z nikim nie spotkałem/minąłem się na światłach - jak to możliwe? :/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Hejka terrorysci

Hej !

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: Hejka terrorysci

hacker33 napisał/a:

Tyle osób na Sumo w Poznaniu i nigdy z nikim nie spotkałem/minąłem się na światłach - jak to możliwe? :/

Może Cię unikają :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Hejka terrorysci

Miło powitac kolegę "z podwórka"

hacker33 napisał/a:
Tyle osób na Sumo w Poznaniu i nigdy z nikim nie spotkałem/minąłem się na światłach - jak to możliwe?

Po prostu za szybko śmigasz, tych z przodu nawet nie zdążysz zauważyc a ci z tyłu nie mogą Cię dogonic :lol:

11

Odp: Hejka terrorysci

Siema  :)

motoslide.com