1

Temat: Mechanik WARSZAWA

Szukam kompetentnego mechanika z Warszawy
Nie szpecjaliste z ASO który naleje mi oleju z piachem i zostawi jakieś śrubki w gaźniku.

Chodzi o ogólne przejrzenie moto + wymiana oleju.


PEACE:}

--= DRZ 400 SM =--

2

Odp: Mechanik WARSZAWA

STAN napisał/a:

Szukam kompetentnego mechanika z Warszawy
Nie szpecjaliste z ASO który naleje mi oleju z piachem i zostawi jakieś śrubki w gaźniku.

Chodzi o ogólne przejrzenie moto + wymiana oleju.


PEACE:}

Mam dobrego mechanika na ul. Wschodniej (Serwis Motocross Enduro). Gość jest rzetelny i ma przyzwoite ceny. Tel. 512 456 162.

..?..
YZ 125

3

Odp: Mechanik WARSZAWA

STAN napisał/a:

Szukam kompetentnego mechanika z Warszawy
Nie szpecjaliste z ASO który naleje mi oleju z piachem i zostawi jakieś śrubki w gaźniku.

Chodzi o ogólne przejrzenie moto + wymiana oleju.


PEACE:}

Serwis Pole Position na Górczewskiej 179 (Dokładnie na przeciw Wola Parku)
Serwisują mi YZ do zawodów a do tego sami jezdza crossowkami.
Tel do właściciela: 503 577 700

Najpierw zadzwon i sie umów bo wiem, że maja w pyte roboty.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

4

Odp: Mechanik WARSZAWA

Michał Dmitriuk Piaseczno Wiele lat praktyki. Właściciel sam robi więc mu zależy na jakości. Ręczę głową za niego. Kilka osób z forum się u niego serwisuje.

Tel: 694435859

PZDR

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

5 Ostatnio edytowany przez piotr2001 (2013-06-30 12:33:02)

Odp: Mechanik WARSZAWA

Witam,

Stanowczo odradzam Pole Position Motocykle Serwis na ul. Górczewskiej 179.

Na początku wiosny przyjechałem do ww. warsztatu na wymianę łańcuszka rozrządu i sprawdzenie luzu zaworowego. Mechanik paroktornie przekładał termin oddania motocykla. Po odebraniu motocykla okazało się, że została wstawiona stara porwana uszczelka oraz nie dokręcono napinacza w wyniku czego olej lał mi się pod tylnie koło. Jakiś czas potem pojechałem do ASO i okazało się, że mam zatarte panweki w silniku. Z ekspertyzy certyfikowanego rzeczoznawcy wynika , że przyczyną powstania uszkodzeń panewek był brak prawidłowego smarowania olejowego. Mechanik w warsztacie mimo przyznania się do źle wykonanej pracy mówi, że panweki nie uszkodziły się z jego winy. Niestety z tego powodu jestem na razie pozbawiony motocykla :/

Pozdrawiam,
Piotrek

6 Ostatnio edytowany przez samson (2013-07-14 21:03:38)

Odp: Mechanik WARSZAWA

Zrób opinię rzeczoznawcy PZM i sprawa w sądzie do wygrania w rok. Ścieżka ogólnie dosyć prosta i łatwa szczególnie że przedmiot "sporu" jest w Twoich rękach a nie tego co zawinił i ty możesz robić opinie w nieskończoność a on nie ;)

PS.
Również polecam Michała Dmitruka ps. Dymi ;) Brzydko, drogo, nieterminowo ale fachowo ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

7

Odp: Mechanik WARSZAWA

Witam, skoro kolega Piotr postanowił w tak wyczerpujący sposób wypowiedzieć się o naprawie motocykla suzuki gsx-r w naszym serwisie. Myślę że zapomniał wspomnieć o kilku sprawach. Po pierwsze podczas wymiany łańcucha rozrządu stwierdzono obecność dodatkowych dwóch kulek w napinaczu rozrządu ( co właściciel wyjaśnił w ten sposób, że po konsultacji z kolegą, włożył dwie dodatkowe kulki w celu lepszego napięcia łańcucha ) przecież Japończycy to idioci i od razu mogli użyć trzech a nie jednej kulki. po drugie zawsze kontaktujemy się telefonicznie po zakończonych pracach serwisowych, które przyznaję czasami trwają dłużej ( ale to chyba zrozumiałe ), więc uszczelka pokrywy silnika została zasilikonowana w obecności i za zgodą właściciela, który koniecznie chciał odebrać motocykl. Mało tego, uzgodniliśmy aby pojawił się następnego dnia na jej wymianę. Pan Piotr zadzwonił następnego dnia z informacją że w wulkanizacji w Markach stwierdzili wyciek oleju z silnika. Zaproponowaliśmy transport motocykla na nasz koszt z Marek i usunięcie usterki, ale właściciel stwierdził że wraca do domu na pragę i po kolejnym telefonie umówiliśmy się na transport wieczorem z w.w. miejsca. Po pracy z przypiętą przyczepą zadzwoniłem do właściciela i dowiedziałem się że jest już za późno bo mieliśmy być wcześniej a właściciel sam usunął usterkę ( ciekawe czy tak jak napinacz rozrządu ). I tak po około miesiącu dowiaduję się że mamy zapłacić za motocykl ( całą jego wartość ), okazało się że pewien autoryzowany serwis suzuki stwierdził uszkodzone panewki wału korbowego. Więc umówiliśmy się z właścicielem na oględziny silnika. rozebraliśmy go na czynniki pierwsze ( bo w suzuki wystarczyło zdjęcie miski olejowej ) i okazało się że : wałki rozrządu są w idealnej kondycji, wszystkie panewki wału korbowego są ok, tylko jedna z nich pękła i obróciła się ( podkreślam pękła ). Jeśli ktoś trochą dłubał w suzuki a szczegulności gsx-r 750 k1-k3 raczej powinien wiedzieć jaka jest główna bolączka tego silnika. A i jeszcze jedno, Panie Piotrze jeszcze w tym tygodniu składamy pozew o zniesławienie, więc radzę ostrożnie wypowiadać się o innych w internecie. pozdrawiam

8

Odp: Mechanik WARSZAWA

Robo nie to żebym podpuszczał, ale nie bardzo wierzę w ten pozew ;) Za moich czasów się dawało po razie i nikt po sądach nie chodził.

Tak czy inaczej ja serwisowałem ostatnie 3 motocykle, które posiadałem i przez 4 sezony nie było ani jednej wpadki w PolePosition.

9

Odp: Mechanik WARSZAWA

nigdy nic nie serwisowałem w Pole Position, ale koledze zgubiono kluczyk do zapłonu i stare opony, które chciał zabrać na pamiątkę, z tego co wiem do dzisiaj się nie znalazły

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

10

Odp: Mechanik WARSZAWA

Jak ktoś zabiera stare opony to nie wiem czy można brać poważnie Jego opinie ;)

11

Odp: Mechanik WARSZAWA

nie istotne czy chciał z nich kwietnik zrobić czy jeździć, zaginęły i do dzisiaj chłopaki ich szukają ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

12

Odp: Mechanik WARSZAWA

Oki, naprawdę mam ważniejsze rzeczy do roboty niż siedzieć na forum. Ale skoro tak ustosunkuję się. Kluczyk faktycznie zaginął w serwisie, dorobiliśmy nowy na nasz koszt ( więc jeśli są jakieś dodatkowe pretensje to wypadało by najpierw przedyskutować je z nami :) ), a co do opon to chęć ich odbioru należy zgłosić, my je po prostu wywalamy, mamy magazyn części, który zawalony jest gratami w stylu " ja to później odbiorę ", a czynsz za to pomieszczenie trzeba płacić, więc jeśli brat, kolega chce koniecznie jakieś używki do oprawienia w ramki nad łóżko, niech zadzwoni coś mu załatwimy.
jeszcze ktoś? :)

13

Odp: Mechanik WARSZAWA

Zatem jeszcze ja wtrącę swoje:
Dlaczego Karaluch ma taka fajna dziewczyne?

14

Odp: Mechanik WARSZAWA

Mysle,  że już dużo wyjaśniono.  Resztę prosze dograc sobie na priwie. Takze w sprawie dziewczyny Karalucha :) Ponoc jak ktos "czymie gaz" to jest latwiej :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30