31

Odp: propozycja nowego działu

trawer napisał/a:
manio napisał/a:
Confusing napisał/a:

Oraz w tym, że ktoś może być samolubny i  nie chce podpowiadać innym, bo boi się konkurencji na torze. Ale myślę, że na naszym forum nie ma takich osób ;)

Myśle że Ci co naprawdę dają radę to poprostu mają jaja i nie boją się konkurencji, a w ręcz przeciwnie, tempo narzuca tempo, zawsze da się urwać 0,1sec ;-))

ale rozmarzyliście chłopaki :), oby tak było jak piszecie :)

Mariusz, żeby tak było to moderatorzy by musieli zadziałać,ale jak widać mają to w trąbce.

Może nie jestem wieloletnim użytkownikiem forum,ale to co zauważyłem to
od dłuższego czasu na forum panuje tendencja zaśmiecania tematów czego najlepszym przykładem jest Film i zdjęcia SM i pokaż bryke,hejtów , kółka adoracji małolatów jarającymi sie stawianiem na koło i stawianiem na koło i jeszcze raz na koło i daj mu do odciny i tym podobne pier%^&enie i to jest akceptowane.
Sensowne sprawy natomiast lądują w wyżej wymienionej trąbce.
Tyle od siebie

nto

32

Odp: propozycja nowego działu

kolego!!! Masz coś do stawiania na gumę?! Wiem gdzie mieszkasz. Znajdę cię!!!

Toro olej temat. Zawsze znajdzie się miejsce i towarzystwo do trenowania. Jak wiadomo wszem i wobec, na forach internetowych jest 1-3% wartościowych osób i postów, a reszta to bicie piany. Tutaj sytuacja jest trochę gorsza, bo jeden stawia na koło w mało legalnym miejscu, a banda małolatów onanizuje się przy tym

rmz 250
gas gas txt 250

33

Odp: propozycja nowego działu

Nie stresujcie się chłopaki, bo to nie prowadzi do niczego dobrego.
Trzeba znaleźć kompromis.
Tor to tor, jeżeli ktoś często na nim gości to jest to tylko kwestia czasu kiedy znajdzie się na starcie PP czy MP. Tak, więc najlepszym jak do tej pory pomysłem był pomysł rozbudowania działu MPiPP i stworzenia części typowo torowej.

motoslide.com

34

Odp: propozycja nowego działu

metys napisał/a:

kolego!!! Masz coś do stawiania na gumę?! Wiem gdzie mieszkasz. Znajdę cię!!!

Toro olej temat. Zawsze znajdzie się miejsce i towarzystwo do trenowania. Jak wiadomo wszem i wobec, na forach internetowych jest 1-3% wartościowych osób i postów, a reszta to bicie piany. Tutaj sytuacja jest trochę gorsza, bo jeden stawia na koło w mało legalnym miejscu, a banda małolatów onanizuje się przy tym

hahahahaha..panowie  jestem z Wami, a moje zdanie znacie nie od dziś. Temat nie drgnął od samego początku. Mam wrażenie, że do  rządzących tu odnoszą się te same zdania co powyżej i dla tego cisza w temacie.

KTM 450 SMR
WP Poland, KTM Wojciechowicz

35

Odp: propozycja nowego działu

Może to nie nowy dział, ale w miarę też dobra rzecz, mam na myśli  stworzenie esbook'a / shoutbox'a co wy na to Panowie?

Triumph Daytona 675

36

Odp: propozycja nowego działu

Shoutbox kiedyś był, ale znikł. Później ktoś się o niego upomniał, ale chyba jest mało potrzebny.

37

Odp: propozycja nowego działu

Czy mógłbym prosić o ustawienie tematu " treningi supermoto Poznań" jako PRZYKLEJONY? Poprzedni temat został usunięty:P. Poprawiłoby to widoczność ;). Z góry dziękuję Qba :D.

KTM SMC 660