1

Temat: Regeneracja głowicy 4T

Witam !

Poszukuję sprawdzonej i dobrej firmy, która uczciwie wykona serwis głowicy ( wstawianie gniazd zaworowych ) Niestety w mojej CRF kończy się chyba gniazdo zaworowe a to wiążę się z nie małymi kosztami, no ale mus to mus więc bardzo bym prosił o namiary na dobrych fachowców

2

Odp: Regeneracja głowicy 4T

W wa-wie to znam takie miejsce gdzie pół stolicy oddaje głowice do roboty ale to chyba daleko od Ciebie

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

3

Odp: Regeneracja głowicy 4T

odległość, nie problem, w paczkę wsadzę i wyślę teraz to już nie mam wyjścia bo wczoraj chyba przytarłem silnik w mojej CRF obawiam się że dojdzie jeszcze tłoczek z cylindrem :) Głównie chodzi mi o to jak oni robią te głowice, żeby robili je dobrze.

4

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Jakie mają maszyny to nie wiem bo nigdy poza biurem nie byłem. Generalnie wszyscy mechanicy (samochodowi i motocyklowi) których znam tam oddają głowice do roboty. Moja też tam była robiona znaczy nic poważnego planowanie, wymiana uszczelniaczy i obróbka gniazd także taki zwykły serwis ale nie słyszałem aby coś komuś zepsuli. Jak chcesz to mogę skombinować do nich tel.

PZDR

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

5

Odp: Regeneracja głowicy 4T

dopiero jak napisałem posta to zajrzałem i znalazłem :

[url]http://forum.supermoto.pl/topic24507-uszkodzona-glowica-i-urwany-zawor-te-450-2006r.html[/url]

powinno Cię zainetresować

PZDR

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

6

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Dzięki wielkie ! Ja też nie mam poważnej awarii w mojej głowicy, chcę wstawić nowe gniazda i zawory dopasować wszystko i jeździć. Rozkręciłem silnik, okazuje się że korba odmówiła posłuszeństwa nie wiem czy trochę więcej niż połowa między minimum a maksimum to nie za mało na jazdę na tylnym kole...

7

Odp: Regeneracja głowicy 4T

siema możecie polecić jakiś zaufany zakład który zrobi regenerację głowicy na igiełke ;D

8

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Mi zrobili w MxLife w Poznaniu nie wiem jak to zrobili, przelatałem 1500 kilometrów i jak na razie moto chodzi dobrze, trzyma odpowiedni luz zaworowy, nie gaśnie nie ma problemów z odpalaniem tylko wysyłając mi głowicę źle wyregulowali mi zawory ^^

9

Odp: Regeneracja głowicy 4T

_Radzio_: [url]http://krasnobrodzka-racing.com/[/url]

10

Odp: Regeneracja głowicy 4T

jeszcze jakieś propozycje ?

11

Odp: Regeneracja głowicy 4T

Od zawodników słyszę tylko Grzegorz Karczewski.
Nie znam go ale chyba co drugi sprzęt ma u niego robioną głowicę.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Regeneracja głowicy 4T

hacker33 napisał/a:

Od zawodników słyszę tylko Grzegorz Karczewski.

a jest na tego pana jakiś namiar? Googel nic nie znajduje

rmz 250
gas gas txt 250

13

Odp: Regeneracja głowicy 4T

metys napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Od zawodników słyszę tylko Grzegorz Karczewski.

a jest na tego pana jakiś namiar? Googel nic nie znajduje

[url]http://forum.supermoto.pl/post4069.html#p4069[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

14

Odp: Regeneracja głowicy 4T

dzięki!

rmz 250
gas gas txt 250

15

Odp: Regeneracja głowicy 4T

panowie a czy przytartą prowadnice wałka rozrządu w głowicy da się wogóle ogarnąć, miał ktoś doczynienia ? ( chodzi o środkową podpore nie o prowadnice łożysk) pozdrawiam