1 Ostatnio edytowany przez fenix185 (2013-06-01 19:42:42)

Temat: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

Witam panowie borykam się z problemem znalezienia modułu CDI do mojego TM-a Racing 450 mianowicie od 2 miesięcy grzebie po necie i znalazłem całkiem fajną stronę z Modułami (MotoCdi.com) popytałem pomogli itd. lecz na sam koniec wychylił mi się ktoś z prowadzących forum że ma zapłon dla mnie i że go ekstra zaprogramuje z dwoma mapami wszystko pięknie ładnie więc oferta była super lecz Gość tylko umiał bić pianę....
Do dziś mi nie wysłał modułu nie odpowiada na wiadomości ani nie można się do niego dodzwonić i jestem zmuszony szukać dalej może ma ktoś namiary na konkretnego sprzedawce lojalnego i uczciwego??

2

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

Pewnie krokodyl na motocdi  , mi miał zrobić moduł do husqvarny z dwoma mapami ale też dupa  napisał że już zrobił przetestował na dwóch sprzętach ale jeśli chodzi o sprzedaż zero odpowiedzi pomimo wielu pytań ,  więc zakupiłem programowalny moduł zapłonowy PROGCDI  i sobie mapy zmieniam jak chcę wię proponuję ci to samo rozwiązanie

3

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

A nowy ile kosztuje?
Z tego co wiem to mamy już w PL dealera TM.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

Nowy modu do TM-a we Włoszech 450euro w używki się nie chce ładować...

bajbek420 napisał/a:

Pewnie krokodyl na motocdi  , mi miał zrobić moduł do husqvarny z dwoma mapami ale też dupa  napisał że już zrobił przetestował na dwóch sprzętach ale jeśli chodzi o sprzedaż zero odpowiedzi pomimo wielu pytań ,  więc zakupiłem programowalny moduł zapłonowy PROGCDI  i sobie mapy zmieniam jak chcę wię proponuję ci to samo rozwiązanie

Dokładnie tak jak napisałeś identyczna sytuacja ja sie nawet do niego dodzwoniłem to mi piane przewinął taką że szok.....
sądzę że to jakiś cyber psychol pianotłuk i odradzam wszystkim w ogóle wchodzenia z tym kordylem w jakie kolwiek konwersacje bo to strata czasu i nerwów i tak modułu nie dostaniecie wszystkim sprzedaje tą samą bajkę

A możesz mi dać jakiś namiary na ten CDI co zakupiłeś PROGCDI ??

5

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

hacker33 napisał/a:

A nowy ile kosztuje?
Z tego co wiem to mamy już w PL dealera TM.


A co do naszego rodaka uważającego się za dealera to powiem tak taniej jest zamówić przez Anglię ccmracing.com zwykły sklep i zapłacić wysyłkę do Polski jak korzystać z usług szustera czy jak mu tam, bo ceny ma konkret..... chłopak nie wiem czy liczy na niewiedze ludzką mało popularnego sprzętu w Polsce czy ma po prostu taką taktykę by okradać rodaków ale nie oplacalne zakupy są u niego......
Internet proponuje dla posiadaczy TM a jak ktoś będzie potrzebował pomocy.... To nie ma problemu pomogę bo taki dealer to porażka,wstyd i hańba.....
Nie dziwie się że ludzie boją się zakupu tak dobrego sprzętu...

6

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

Istniej jeszcze jakiś CDI programowalny inny jak PORGCDI bo tego niema obecnie w ofercie ????

7

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

[url]http://www.ignitech.cz/[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

fenix185 napisał/a:
hacker33 napisał/a:

A nowy ile kosztuje?
Z tego co wiem to mamy już w PL dealera TM.


A co do naszego rodaka uważającego się za dealera to powiem tak taniej jest zamówić przez Anglię ccmracing.com zwykły sklep i zapłacić wysyłkę do Polski jak korzystać z usług szustera czy jak mu tam, bo ceny ma konkret..... chłopak nie wiem czy liczy na niewiedze ludzką mało popularnego sprzętu w Polsce czy ma po prostu taką taktykę by okradać rodaków ale nie oplacalne zakupy są u niego......
Internet proponuje dla posiadaczy TM a jak ktoś będzie potrzebował pomocy.... To nie ma problemu pomogę bo taki dealer to porażka,wstyd i hańba.....
Nie dziwie się że ludzie boją się zakupu tak dobrego sprzętu...

nie odpowiadają Ci ceny u Szustera to nie kupuj. najlepiej k***a dać Ci 99% rabatu. !!!!

czapka

9 Ostatnio edytowany przez fenix185 (2013-06-14 21:55:17)

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

czapeczka napisał/a:
fenix185 napisał/a:
hacker33 napisał/a:

A nowy ile kosztuje?
Z tego co wiem to mamy już w PL dealera TM.


A co do naszego rodaka uważającego się za dealera to powiem tak taniej jest zamówić przez Anglię ccmracing.com zwykły sklep i zapłacić wysyłkę do Polski jak korzystać z usług szustera czy jak mu tam, bo ceny ma konkret..... chłopak nie wiem czy liczy na niewiedze ludzką mało popularnego sprzętu w Polsce czy ma po prostu taką taktykę by okradać rodaków ale nie oplacalne zakupy są u niego......
Internet proponuje dla posiadaczy TM a jak ktoś będzie potrzebował pomocy.... To nie ma problemu pomogę bo taki dealer to porażka,wstyd i hańba.....
Nie dziwie się że ludzie boją się zakupu tak dobrego sprzętu...

nie odpowiadają Ci ceny u Szustera to nie kupuj. najlepiej k***a dać Ci 99% rabatu. !!!!


Nie najlepiej zdzierać 300% hehe i żerować na niewiedzy rodaków, zamiast być fer, służyć pomocą i konkurencyjną ceną. W zamian zyskując dobrą reputację i klientów..... Brawo heheh powodzenia w dealer-owaniu częściami TM-a......

A skoro już tak ostro napisałeś do mnie to gwarantuje ci że z tej strony pomogę każdemu posiadaczowi TM-a by tylko nie zamawiał części u ciebie, i będzie miał je szybciej dostarczone oraz taniej i 100% oryginały w opakowaniach TM-a Więc pozdrawiam

10

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

fenix185 napisał/a:
czapeczka napisał/a:
fenix185 napisał/a:

A co do naszego rodaka uważającego się za dealera to powiem tak taniej jest zamówić przez Anglię ccmracing.com zwykły sklep i zapłacić wysyłkę do Polski jak korzystać z usług szustera czy jak mu tam, bo ceny ma konkret..... chłopak nie wiem czy liczy na niewiedze ludzką mało popularnego sprzętu w Polsce czy ma po prostu taką taktykę by okradać rodaków ale nie oplacalne zakupy są u niego......
Internet proponuje dla posiadaczy TM a jak ktoś będzie potrzebował pomocy.... To nie ma problemu pomogę bo taki dealer to porażka,wstyd i hańba.....
Nie dziwie się że ludzie boją się zakupu tak dobrego sprzętu...

nie odpowiadają Ci ceny u Szustera to nie kupuj. najlepiej k***a dać Ci 99% rabatu. !!!!


Nie najlepiej zdzierać 300% hehe i żerować niewiedze rodaków, zamiast być fer, służyć pomocą i konkurencyjną ceną. W zamian zyskując dobrą reputację i klientów..... Brawo heheh powodzenia w dealer-owaniu częściami TM-a......

A skoro już tak ostro napisałeś do mnie to gwarantuje ci że z tej strony pomogę każdemu posiadaczowi TM-a by tylko nie zamawiał części u ciebie, i będą mieli je szybciej dostarczone i taniej i 100% oryginały w opakowaniach TM-a Więc pozdrawiam

Chyba trochę źle zrozumiałeś :) Czapka nie jest żadnym handlarzem części, tylko zawodnikiem, który po prostu ujeżdża TM'a.

Kawasaki KX250F

11

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

No to Czapka może ma dobre ceny kupując części masowo, lecz zwykły posiadacz TM-a jak ja, zamawiający części sporadycznie, nie ma możliwości zakupu po takich cenach... więc powinien mnie zrozumieć kiedy służę pomocą w zakupie tańszych części... Bo chyba o to na tym Forum chodzi by sobie pomagać a nie kompromitować. A Czapka zbulwersował się jak by to miało wpływ na jego interes..

12

Odp: TM racing 450 - Moduł zapłonu CDI

Więc zwracam honor Sorry Czapka za to że ciebie źle zrozumiałem :) ale po prostu ta agresja mnie skłoniła do takiego rozumowania