1

Temat: propozycja nowego działu

do władz tego zacnego forum:)

czy widzicie sens w tworzeniu nowego działu o lataniu po torze?
Łatwo byłoby zorientować się co się dzieje w okolicy.
W tej chwili jest dużo przyklejonych tematów o terrorach. Są bardzo widoczne, ale w niektórych nic się nie dzieje.
I tak mamy np. terror zagłębie i inne wynalazki, a ludzie piszą tam raz do roku. Z drugiej strony jest zwykły nie przyklejony
temat toru toruń, który jest dość licznie oblegany z sezonie, a po długiej zimie trzeba go szukać na entej stronie.
Szybka propozycja...
Dział zapitalanie po torze, a w nim tematy, torunia, gostynia, radomia, bydgoszczy, hali w tarnowie i wszystkiego co bozia dała.

Zdziczałe opinie i hejterowska krytyka mie widziane

rmz 250
gas gas txt 250

2 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2013-02-05 12:55:39)

Odp: propozycja nowego działu

masz dział - mistrzostwa polski i puchar. Myślę że tam sie gada tylko o torze...

[url]http://forum.supermoto.pl/forum7-mistrzostwa-polski-i-puchar-pzm.html[/url]

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: propozycja nowego działu

dział mp i pucharu jest przewidziany do rozmów o mp, pucharze i rundach. Prawda jest taka, że większość gada o glikolu, albo czy warto ładować 50 tyś w tuning, jeśli nigdy nie jeździło się po torze. W mojej ocenie brakuje miejsca, gdzie jasno, czysto i przejrzyście widać, że np. w przyszłą niedzielę będzie 15 sm w radomiu i warto tam jechać na trening

rmz 250
gas gas txt 250

4

Odp: propozycja nowego działu

Mnie się wydaje, że dla 3 tematów nie opłaca się tworzyć osobnego działu.
Będzie tam teoretycznie tyle tematów co torów więc tylko kilka.
Po drugie zakładać dział tylko dlatego, że po zimie temat jest na 3 stronie... w sezonie znów będzie na pierwszej i po problemie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: propozycja nowego działu

temat zawsze można "przykleić"

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

6

Odp: propozycja nowego działu

dobra nie mam więcej pytań:)

rmz 250
gas gas txt 250

7

Odp: propozycja nowego działu

Ja bym proponował dział Projekty, przydałby się bo teraz tematy z budowy moto porozrzucane po całym forum.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

8

Odp: propozycja nowego działu

subek napisał/a:

Ja bym proponował dział Projekty, przydałby się bo teraz tematy z budowy moto porozrzucane po całym forum.

W sumie może i tak.
Początkowo pozakładałem działy w Garażu z markami motocykli aby móc właśnie to wszystko posegregować.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: propozycja nowego działu

Lepsze jest wrogiem dobrego, tak wiec swierze spojrzenie na podzial watkow na forum na pewno by nie zaszkodzilo.
Aczkolwiek jak sam wchodze na forum SM.pl, to bez opcji "aktywne watki" i "nowe posty" czuje sie zagubiony.

"Kocham Fałki i pachnące cwajtakty"

2004 KTM 125 SX
Poszukiwania godnego SM

10

Odp: propozycja nowego działu

Przydało by się zrobić  wątek  szukane tematy i takowy podkleić żeby był widoczny i by  nie było 10 tych samych wątków tylko jak ktoś nie umie wyszukać sam to by tam napisał i ktoś kto wie by mu odpowiedział.

11

Odp: propozycja nowego działu

Sądze że podział na street riding i track daYS jak najbardziej by sie przydał.
BO, nie każdy śmiga po ulicy i stawia na koło i nie każdy lata po nitkach.

I przydało by sie troche obiektywnego spojrzenia na sprawę !

nto

12

Odp: propozycja nowego działu

I co zero odzewu ?!
Ej ludziska co z wami ,ludzi latających po torach w całej polsce i( nie tylko) jest na tym forum od groma. dajcie jakieś wsparcie

nto

13 Ostatnio edytowany przez Confusing (2013-06-01 22:54:52)

Odp: propozycja nowego działu

Ja sceptycznie podchodzę do tworzenia nowych działów. Jeśli to się robi to trzeba to zrobić z głową. Jakiś czas temu byłem dość aktywnym użytkownikiem forum senda.pl, ale po wprowadzeniu nowych działów (podziału forum na Derbi i inne moto z silnikiem AM) powstało ich dwa razy więcej (praktycznie te same działy są x2). Forum przez to stało się strasznie nieczytelne.

14

Odp: propozycja nowego działu

o to chodzi, żeby było czytelne. Minęło kilka miesięcy, a ja nadal jestem przekonany, że temat a'la "Track days" sprawdziłby się tu jak ta lala. Mnie osobiście interesuje czytelna giełda, czytelny dział garaż i BRAKUJĄCY dział o tym gdzie i kiedy można potrenować z grupką ludzi.
Supermoto w polsce jest tak popularne i powszechne jak dobrobyt w nigerze, a to forum czyt. użytkownicy promują głównie stawianie na koło przednie lub tylne, zależy co komu leży

rmz 250
gas gas txt 250

15

Odp: propozycja nowego działu

Jestem na tym forum od nie dawna i rzeczywiście brakuje działu typu TrackDay. Zanim odkryłem ze istnieją tematy typu trening Kisielin czy Toruń to zdążyłem tam pojechać z przypadku i jakie moje zdziwienie było gdy okazało się że tam jest tyle wiary ;-))
Można by nawet przy każdym torze dopisać jaki jest najlepszy czas, ci bardziej otwarci mogli by podpowiedzieć który zakręt warto brać ciaśniej, a który szerzej aby wejść lepiej w następny... Ale się rozmarzyłem...

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team