1 Ostatnio edytowany przez SPAWAK (2016-04-12 18:07:14)

Temat: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Witam. Od wielu lat prowadzimy firmę CARPLAST w Kaliszu. Obsługujemy najlepsze serwisy wszystkich marek samochodowych w okolicy. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją oraz naprawą elementów plastikowych, gumowych oraz ze wszystkich tworzyw sztucznych zarówno w motoryzacji jak i w przemyśle oraz rolnictwie.
Dla nas Supermociaków możemy zaoferować spawanie plastików po glebie, zrobienie gum na podnóżki, żeby nie zjadały nam więcej podeszwy butów, regenerację króćców oraz sparciałych gum łączących gaźnik i filtr powietrza.
Wszystko co jest z tworzyw sztucznych da się zrobić, więc jeżeli macie jakieś bolączki w swoich SuMo - My możemy im zaradzić !
Kontakt:
tel. 601880420

Kupie moto :)

2

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

a czy usługi obejmują także wypolerowanie/odnowienie porysowanych "plastików"?

3

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Jeżeli nie ma naklejek i lakieru to owszem.

Kupie moto :)

4

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Ciekawe.. ;D moje okolice więc jak coś to już wiem gdzie szukać ;)

5

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Czy da sie pozbyc z plastiku jasnych przebarwien wynikajacych z przegiecia plastiku po upadku bez wykonywania nowego elementu?

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

6

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Oczywiście, nie ma problemu żeby wykonać taki zabieg.

Kupie moto :)

7

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Spawak mam 2 boczki pod siedzenie i w jednym dziura jest od tlumika. Dacie rade to zaspawac?? A i pytanie czy jestescie w stanie okleic je na nowo okleina. ?? Cale czarne

UrbanStreetWorkshop
#444 KTM 530EXC Supermoto
         KTM 300EXC enduro
https://www.youtube.com/user/yamahadt1998

8

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Mam wyblaknięte plastiki, były kurewsko czerwone, teraz są różowawe, dało by radę je przywrócić do kurewskiego czerwonego? Jakie były by koszta? Boczki od chłodnic + tylni błotnik. Czy jest możliwość wysyłki plastików pocztą, kurierem do was?

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

9

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Kupcie se nowe plastiki za kilka pln a nie rzezby odstwaiacie..

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

10

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

To kup plastiki do crm250. Jakby były dostępne to bym się nie pier*olił i kupił nowe.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

11

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Można wszystko ustalić po przez telefon + zdjęcia na emaila i wszystko okaże się czy jest to opłacalna zabawa. Co do przywracania koloru to można aczkolwiek plastiki muszę być bez naklejek.
Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam. Na dniach wstawię zdjęcia gum na podnóżki które wykonaliśmy do mojego KTM 625 SMC. Wyglądają lepiej niż oryginalne.

Kupie moto :)

12

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

cross napisał/a:

Kupcie se nowe plastiki za kilka pln a nie rzezby odstwaiacie..

Nie unoś się, czasami jeśli posiadasz coś mniej popularnego od tego co od nasrania jeździ po drogach (czyt. DRZ/WR/KTM?) to może zdarzyć się, że pojęcie zamiennik nie występuje a pozostaje tylko ASO w którym to z kolei cena nie jest adekwatna do rzeczywistej wartości towaru.
Wiem o czym pisze Galaarin, sam mam TTRkę do której przód błotnik to nie problem, zamienników od groma na allegro za to tylni błotnik który jest zintegrowany z boczkami, ot taki "elemencik" występuje tylko i wyłącznie w wersji zmęczonej życiem, używka na allegro lub ASO w symbolicznej kwocie 580zł, tak jeden element :)

Galaarin, z powodzeniem możesz sam spróbować odratować plastiki, zedrzyj naklejki, następnie papierami ściernymi o coraz to drobniejszej gradacji, wpierw zdzierasz warstwę utlenionego plastiku a potem pozbywasz się rys dochodząc do warstwy bazowego plastiku. Kończąc na papierze praktycznie "wodnym" uzyskasz matową powierzchnie ale za to z ładnym kolorem. Na koniec opalarka w dłoń i ogrzewasz centymetr po centymetrze plastik który pod wpływem temp znów sie "nadtopi" i utworzy gładką, połyskliwą, warstwę.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

13

Odp: Usługi Regeneracji, Spawania, Dorabiania elementów Plastikowych !

Spróbuję zrobić tak jak mówisz. Ale najlepszym sposobem będzie wydanie kilku stówek na nową okleinę, która to wszystko zakryje. A przy tym moto się troche odmłodzi.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570