1

Temat: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Witam Jestem nowy .Możliwe ze temat który poruszam juz tutaj byl omawiany.Kupilem XTX i strasznie zacina mi sie stacyjka czy mozna ja wymienic i jaki to koszt ?? Szy można wymienic sam wkład. Szukałem na Allegro sa zestawy od 69 zł po 140 zł i nie wiem co robic . Strasznie mnie denerwuje bo musze sie namęczyc zanim przekręce kluczyk trwa to ladnych pare min i nie idzie wyczuc momentu jak to zrobic .Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże .Z góry dziekuje i pozdrawiam.

2

Odp: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Próbowałeś nasmarować ją ? U mnie często pomagało lecz w innym motocyklu

Cagiva Supercity 125 ;)
Only SuperBłoto

3

Odp: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Jest nasmarowana aż kluczyk brudzi .

4

Odp: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Smarować? Miałem XTXa, stacyjka czasem przycinała jak np popadał deszcz, pytałem kilku osób w każdym przypadku odradzali smarowanie, jedynie czyszczenie, chociaż i na to się nie zdecydowałem bo po jakimś czasie i tak wracało do normy. Czym smarowałeś kluczyk/stacyjkę?

5

Odp: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Aremix napisał/a:

Witam Jestem nowy .Możliwe ze temat który poruszam juz tutaj byl omawiany.Kupilem XTX i strasznie zacina mi sie stacyjka czy mozna ja wymienic i jaki to koszt ?? Szy można wymienic sam wkład. Szukałem na Allegro sa zestawy od 69 zł po 140 zł i nie wiem co robic . Strasznie mnie denerwuje bo musze sie namęczyc zanim przekręce kluczyk trwa to ladnych pare min i nie idzie wyczuc momentu jak to zrobic .Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże .Z góry dziekuje i pozdrawiam.

spróbuj ja wziasc sposobem, jak włożysz kluczyk do stacyjki to spróbuj go delikatnie pociągnąć do siebie i wtedy go przekręć .
powinno pomoc.

6

Odp: XT 660 X Stacyjka czy można wymienic i jak????

Dobrym i tanim rozwiązaniem jest naprawa takiej stacyjki. Najlepiej gdybyś udał się do jakiegoś punktu dorabiania kluczy tam przeważnie robią takie rzeczy. Rozbiorą Ci ją, przeczyszczą, wymienią zjechane zapadki i bedzie jak nowa. Taka usługa powinna kosztować około 50 zł więc chyba się opłaca. ;)