1

Temat: wr 426 na supermoto

pytankoo, jakie felgi najlepiej bedą sie nadawac do wr zeby pośmigać po asfalcie i oczywiscie cena jak najmniejsza tez by byla mile widziana. czy dużo pracy czy raczej pojdzie bezproblemowo ??? po prostu chodzi o to zeby stały w garażu dwa komplety zeby smigac wszedzie ;d

pzdrrrr

2

Odp: wr 426 na supermoto

Ja mam komplet felg z Hondy FMX 650, tylny zabierak musialem stoczyc od strony zebatki i kolo weszlo w wahacz, przednie weszlo tylko na dorobionych dystansach. Tarcze sa ciete na zamowienie, bo chcialem na org zaciski, zeby swap sm/mx trwal max 30-40 min.

[url]http://bikepics.com/members/antoniopl/05wr450f/[/url]

pierwsza i druga strona mozesz sobie obejrzec.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

3 Ostatnio edytowany przez K@miil (2013-04-23 20:23:39)

Odp: wr 426 na supermoto

Może te Cię zainteresują
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=3163118137[/url]

Znalazłem z kumplem podczas poszukiwania dla niego kół do jego DR-Z.

4

Odp: wr 426 na supermoto

To koła z Apki RS 125,więc cena raczej średnio okazyjna :P

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

5

Odp: wr 426 na supermoto

..no elegancko Ci wyszło, myśle ze tez pomysle nad takim rozwiązaniem, a jakie szerokosci opon na tych FMX?? jaka zębatka  tył?? no i raczej duzoo pracy nie było co, do ogarnięcia :)  własnie o to chodz max pol godziny i mozna smigac w teren, o to najbardziej mi chodzii.......pzdrrrrrr

6

Odp: wr 426 na supermoto

ja własnie mam moto u tokarza co zmienia mi crossa w SM , mam nadzieje ze da rade :)
koła kupilem okazyjnie od ktm wiec potrzebowały troszkę przeróbki pod yamaszkę ale wszystko da się zrobic :)
najlepiej szukaj kóleczek dedykowanych do yamaszki lub okazja i moto do ogarniętego tokarza co Ci wszystko dopasuje :)

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

7 Ostatnio edytowany przez _Radzio_ (2013-05-11 18:24:44)

Odp: wr 426 na supermoto

a jaką średnice wewnętrzną ma piasta przednia z FMX 650? czy trzeba zmieniać łożyska pod wr 426?

8

Odp: wr 426 na supermoto

Radzio jak nikt Ci nie udzieli odpowiedzi to może będe mógł Ci pomóc. Musze tylko ściągnąć kółko i dam Ci znać :)

READY TO >> TERROR

9

Odp: wr 426 na supermoto

tzn jutro już będe znał odpowiedź bo planuje kupić koło od fmx pod lagi z wr które siedzą w mojej xr i sprzedający mi poda wymiar.