16

Odp: Lc4 nie chce palić

Witam

Chciałbym zapytać czy to normalne ze LC4 nie bardzo ma ochotę zapalać?
W letnie miesiące paliłem ja bez ssania kręcąc rozrusznikiem i po kilku chwilach zapalała. W chłodniejsze miesiące, ta technika już się nie sprawdzała, tak jak i palenie ze ssaniem.

Motor był serwisowany w jednym z warszawskich serwisów, i nie wiem czy te problemy wynikają z błędnej regulacji, czy z tego ze ja nie umiem jej odpalić.
Pociecha w tym ze jak w tym serwisie mi powiedzieli ze KTM-a trzeba umieć palić, to im też nie zapalił :)

KTM LC4 Duke

17

Odp: Lc4 nie chce palić

KTM z silnikiem LC4 to najlepiej spalić:) hahaha. Poczytaj o wybuchach w LC4 - jest cały osobny temat:)
A no i witam na forum nowego kolegę. Widziałem że już cie Sebek przemaglował. Spokojnie, on dużo gada mało jeździ:P

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

18

Odp: Lc4 nie chce palić

krecik napisał/a:

Pociecha w tym ze jak w tym serwisie mi powiedzieli ze KTM-a trzeba umieć palić, to im też nie zapalił :)

No straszna pociecha :lol: . Co to za tekst w ogóle że KTMa trzeba umieć palić? Tym bardziej że, jak rozumiem moto ma rozrusznik elektryczny?
P.S. Czuję się normalnie znawcą, bo mój (co prawda LC8) pali na dotyk (jeśli oczywiście nie jest zjebany :D )
Podaj może kolegom z Warszawy namiary na ten serwis, żeby nie musieli wysłuchiwać podobnych bajek.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Lc4 nie chce palić

No wiem, ze jest watek o wybuchowych LC4 :)

pomarańczowy marketing robi swoje, wybuchają a ludzie je kochają... w koncu kto nie lubi fajerwerkow w taki dzien jak dziś :D

Co do warsztatu to nie chce mowic na forum.
Bardziej mnie interesuje czy LC4 tak ma, ze nie lubi zapalac, szczegolnie w jesienne dni :)

KTM LC4 Duke

20

Odp: Lc4 nie chce palić

ja miałem to samo
latem palił jak wariat a jak zaczęło się robić zimno to słabo albo w ogóle
wymieniłem aku i problem zniknał
stary nawet po prostowniku nie dawał rady

http://p0lish.wordpress.com

21

Odp: Lc4 nie chce palić

Aku, mam nowe wiec to nie aku...

KTM LC4 Duke

22 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 07:10:09)

Odp: Lc4 nie chce palić

.

23

Odp: Lc4 nie chce palić

mam gaznik mikuni...

KTM LC4 Duke

24

Odp: Lc4 nie chce palić

Brzozrider napisał/a:

KTM z silnikiem LC4 to najlepiej spalić:) hahaha. Poczytaj o wybuchach w LC4 - jest cały osobny temat:)
A no i witam na forum nowego kolegę. Widziałem że już cie Sebek przemaglował. Spokojnie, on dużo gada mało jeździ:P


Brzoza nie dam się podpuścić... Nowy Rok to okres przebaczania. Może z upływem czasu... zapomnimy o twojej przygodzie z Afryką Super Moto ;) Ale jeszcze nie teraz!!!!

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

25

Odp: Lc4 nie chce palić

Brzozrider napisał/a:

KTM z silnikiem LC4 to najlepiej spalić:)

Myślę ze, źle się wypowiedziałeś hihi

Chciałeś na pewno poradzić, co zrobić żeby zapalić w zimne dni …
Michał my wiemy ,ze twoje małżeństwo z „afryką” jest tylko z rozsądku... Bo wszyscy i tak wiedzą, ze o KTM LC4 to śnisz i marzysz po nocach :)

PS. To ja od Ciebie kupiłem bagażnik :)

KTM LC4 Duke

26 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-01-04 12:35:01)

Odp: Lc4 nie chce palić

krecik napisał/a:
Brzozrider napisał/a:

KTM z silnikiem LC4 to najlepiej spalić:)

Myślę ze, źle się wypowiedziałeś hihi

Chciałeś na pewno poradzić, co zrobić żeby zapalić w zimne dni …
Michał my wiemy ,ze twoje małżeństwo z „afryką” jest tylko z rozsądku... Bo wszyscy i tak wiedzą, ze o KTM LC4 to śnisz i marzysz po nocach :)

PS. To ja od Ciebie kupiłem bagażnik :)

Siema Michał (poprawie na Krecik bo udajesz ze nie widzisz) a ty już odpaliłeś swego kapryśnego Księcia? Bo widzę że zamiast siedzieć w garażu i zaklinać przeciwności ty... masz czas na forum. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

27

Odp: Lc4 nie chce palić

krecik napisał/a:

Witam

Chciałbym zapytać czy to normalne ze LC4 nie bardzo ma ochotę zapalać?



Ja dopóki, nie wybuchł nie miałem najmniejszych problemów z odpalaniem.

Nawet w stanie przed wybuchowym odpalał z pierwszego kopa.

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

28

Odp: Lc4 nie chce palić

No to może inaczej kto w Warszawie lub okolicy może mi wyregulować LC4?
Najlepiej żeby było rozsądnie cenowo i dobrze jakościowo.
Motor jest po wymianie płynów olejów itp. Ma przejechane od tego przeglądu z 500-600 km.

KTM LC4 Duke

29 Ostatnio edytowany przez krecik (2010-01-04 12:40:18)

Odp: Lc4 nie chce palić

dukeSebo napisał/a:

Siema Michał a ty już odpaliłeś swego kapryśnego Księcia? Bo widzę że zamiast siedzieć w garażu i zaklinać przeciwności ty... masz czas na forum.

Walczyłem trochę 1.01.2010 z „pomarańczą” ale nie zapaliła, potem pojechałem na poprawiny sylwestra i dopiero wczoraj na noc do domu wróciłem :)

Więc pewnie będę walczył z „pomarańczą” dziś wieczorem :)

PS: Ja reaguje i na Krecik i Michał wiec obojętna jak sie zwracasz :)

KTM LC4 Duke

30

Odp: Lc4 nie chce palić

krecik napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Siema Michał a ty już odpaliłeś swego kapryśnego Księcia? Bo widzę że zamiast siedzieć w garażu i zaklinać przeciwności ty... masz czas na forum.

Walczyłem trochę 1.01.2010 z „pomarańczą” ale nie zapaliła, potem pojechałem na poprawiny sylwestra i dopiero wczoraj na noc do domu wróciłem :)

Więc pewnie będę walczył z „pomarańczą” dziś wieczorem :)

To i tak jesteś do przodu :D  Ja czekam aż mi zejdzie woda z garażu( w święta miałem 17 cm.) i zabieram się za CRFe, za wymianę skrzyni biegów.  :)  Wtedy zapraszam do mnie do garage na małą integracje  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR