16

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Podoba mi się :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

17

Odp: Nowe www.supermoto.pl

wszystko mi sie baaaaardzo podoba:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

18

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Barteksm napisał/a:

Jest problem , nie za kazdym razem , ale dość często , jak kilkam na głownej forum galeria artykuły itd . wysakuje mi ta strona  [url]http://plugins.jquery.com/project/jquerylightbox_bal[/url]

X2 Mi się też to zdarza co któreś kliknięcie

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Dajcie więcej informacje w którym momencie bo nam jeszcze się nie udało tego wywołać ;-)

jakubek

20

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Super, super!!! :D
BTW. oby jak najwięcej działo się na stronie.

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

21 Ostatnio edytowany przez gierwi (2009-12-07 22:55:44)

Odp: Nowe www.supermoto.pl

jakub napisał/a:

Dajcie więcej informacje w którym momencie bo nam jeszcze się nie udało tego wywołać ;-)

Byłem właśnie na stronie głównej, klikam AKTUALNOŚCI  :(  plugins, MOTOCYKLE  :(  plugins, FORUM  :(  plugins,

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Nowe www.supermoto.pl

mam to samo :/

23

Odp: Nowe www.supermoto.pl

problem powinien juz zniknac

teraz czas na pomysly :)

24

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Jeżeli na stronie głównej otworzy się "losowe zdjęcie", to na nowe okno ze zdjęciem nachodzi "polecany film".

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

25

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Same ochy i ahy  moje pierwsze wrażenie nie jest gorsze. Proste przejrzyste menu  fajna rotacja newsów i losowo prezentowane zdjęcia... Nakład pracy musiał być ogromny...

www.grafimax.pl
Koszulki z dowolnym nadrukiem, reklamy na samochody, napisy na foli, reklamy led, druk wielkoformatowy, strony www

26

Odp: Nowe www.supermoto.pl

troche zmienilismy wyglad stronki - kolorki i odstępy

hacker33: Twoj blad usuniety

dorobilismmy podglad tego co sie dzieje na forum - zauwazycie jak najedziecie nad temat watku forum na supermoto.pl troche to moze czasu zaoszczedzi

no i kminimy co by tu jeszcze...
jeden z pomyslów to skrecenie prostych filmikow. jest poza sezonem wiec moze ktos da sie nakrecic w garazu jak zmienia olej, albo reguluje zawieszenie? albo ktos w moim lc4 zmieni olej? :) przed kamera - dla niesmialych obiecujemy nie publikowac twarzy :)

jak macie jakis warsztat to ewentualnie podlinkujemy jego stronke do filmiku jako motywator - idea cool?

27 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2009-12-09 23:21:35)

Odp: Nowe www.supermoto.pl

kleider napisał/a:

no i kminimy co by tu jeszcze...
jeden z pomyslów to skrecenie prostych filmikow. jest poza sezonem wiec moze ktos da sie nakrecic w garazu jak zmienia olej, albo reguluje zawieszenie?

Mam zamiar coś takiego zrobić. W zimowym planie wymiana łańcuszka rozrządu, wymiana tarcz sprzęgłowych, regulacja zaworów , MCCT i może coś jeszcze dojdzie.
Klamoty już prawie mam czekam na tarcze sprzęgła.
Kamera jest.
Motór jest.
Reżyser oraz operator kamery znajdzie się :P

Ps. boję się tylko że coś spapram bo oprócz sprawdzenia zaworów nic więcej nie robiłem w silniku :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

28

Odp: Nowe www.supermoto.pl

hacker33 napisał/a:

boję się tylko że coś spapram bo oprócz sprawdzenia zaworów nic więcej nie robiłem w silniku :P

Nagrywaj i tak, najwyżej się pośmiejemy z efektów :)  :D  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

29

Odp: Nowe www.supermoto.pl

Super stronka wyszła chłopaki Pozdro

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

30

Odp: Nowe www.supermoto.pl

A ja mam pytanie odnośnie awatarów. Czy istnieje możliwość, żeby zamiast wgrywać awatar z dysku wrzucić link do zdjecia na serwerze?

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych