1

Temat: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Cześć, co byscie mi poradzili z moim strasznie twardym tylnym amorem ? ,gdy kupiłem już gilere bylo już tak ,dlatego nie wiem co zrobić... Co trzeba było by zrobić ,żeby było miększe? Teraz to jak siadam to nie wiem czy nawet 2cm mi się ugina... Strasznie ,źle mi się jeździ ,a dupa to mnie tak boli ,że......

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

2 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-04-10 21:24:12)

Odp: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Jeśli jest aż tak twardy jak mówisz, to amor nadaje się do regeneracji (albo już się nie nadaje), lecz wpierw sprawdź łożyska współpracujące z amorem.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

3 Ostatnio edytowany przez juraas (2013-04-10 21:43:07)

Odp: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Są tam wogl jakieś łożyska ? . A znasz jakąś firmę która się zajmuje regeneracja amorkow?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-04-10 22:54:16)

Odp: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Podaj wpierw co to za model i rocznik. Zobaczymy co da się z tym zrobić.
Zajmuję się regeneracją zawieszeń.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

5

Odp: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Jest to gilera smt 50 z 2006 r. Jak coś to pisz .

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

6

Odp: Twarde tylne zawieszenie - co zrobic?

Zobacz pw.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL