1

Temat: Witam wszystkich

Hej, super ze moge byc z Wami. Mam nadzieje, ze pomozecie poszukiwaniu alternatywy dla mnie, jako ze chce zbudowac sm od podstaw.Dlaczego?Mam w garazu zx9r, a;e zawsze ciagnelo mnie do sm.Mialem juz kilkanascie motocyki, a najbardziej bliska sm byla tdm, choc i tak daleko jej do sm:)Chce miec 2 moto(inaczej zona urwie mi jaja, jak sprzedam zx9, bo na sm nie bedzie ze mna latala:).Dlaczego zbudowac, a dlatego, ze nie mam kasy na zakup jednorazowy, a po troszku moge sobie pozwolic.Raz ramke, potem silnik itd.moze kupic cos bez papieru, albo po dzwonku i reanimowac, w ogole na co stawiqacie, co zlozyc.Przede wszystkim zalezy mi na niskiej masie i na bezawaryjnosci i wpychaniu kasy po 3tys km.Nie stac mnie na taki luksus.Napalilem sie na ktm adv, ale moj mechanik odradzil mi, sprzet wymagajacy jesli chodzi o serwis itd.Chce wiec sprzet malo awarjny i w miare lekki-do slizgania sie i latania na gumce.Co radzicie?Osobiscie myslalem o xt 600, mz baghira, xr 400, drz i inne.Pomozcie, co bedzie latwo zlozyc z czesci i bedzie spelnialo moje wymagania.Pozdrawiam

2

Odp: Witam wszystkich

witaj
życzę cierpliwości i powodzenia

Husaberg FS650
663 944 902 sms
UK 07907566238

3

Odp: Witam wszystkich

Witaj!
Hubercik masz PW

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Witam wszystkich

Witaj,
Jeżeli będziesz chciał składać z części to na pewno uda Ci się to zrobić z DRZ. Jest już kilka osób na alledrogo które zajmują się tylko i wyłącznie sprzedawaniem DRZ na części. I jedna z nich ma chyba w obrocie kilka motocykli na klamoty.
Z Tym, że na pewno przepłacisz niż jakbyś kupował w całości.
Jest jedna fajna zaleta - możesz w trakcie składania od razu ulepszać, czyli kupować głównie od SM a niektóre części od E.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD