1

Temat: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Czy będzie pasowało do nowszych modeli? Taka sytuacja... Kolega ma w.w motor i ogólnie nosi się z zamiarem kupna czegoś nowszego, natomiast jeszcze nie za bardzo wie kiedy. Chciałby stuningować zawieszenie w tym motorze pod warunkiem, że w przyszłości, mógłby je przełożyć do nowszego modelu. Interesuje go czy to podejdzie do  WR z 08-10 roku.  Liczę na pomoc :)

2

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Może być bieda bo od 2005 zawieszenie było szersze o 2 mm. W sumie tylko i aż... Nie wiem po co kupować nowsze skoro waga na alu też jest podobna. Ja moją z 2004 prędko nie sprzedam bo zadowala mnie pod każdym względem a części dostępne bez problemu. No ale to jego decyzja przecież :)

3

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Rozumiem JACA że piszesz o szerokości półek, ale co to ma za znaczenie? Głownie chodzi o długość sztycy.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

4

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Lagi szersze

5

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Aaaaa :D

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

6

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

co do części to kolega skarży się na brak rozruszników do tego modelu, poluje od długiego czasu, ale nikt sprawnego nie posiada. Jak pojawia się motor na części, to pierwszą rzeczą która znika o ile jest sprawna to właśnie rozrusznik. Masz może jakiś patent/ system/ miejsce/ firmę która regeneruje tego typu rozruszniki + wzmacnia je na przyszłość?

7 Ostatnio edytowany przez daniken (2013-03-25 22:37:09)

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

Ten sam problem z rozrusznikami był w DT 125. Używanych brak, w motocyklach na części pierwsze idą rozruszniki a cena nówki powala na kolana, bo aż 1,5k. Ja swój w dt regenerowałem. Robiłem to w jednym zakładzie w Bytomiu. Wymienili wszystkie bebechy i śmigał jak nówka a koszt to było coś ok 70 zł. Sporo rozruszników da się jeszcze naprawić zamiast od razu wymieniać na nowy.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

8

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

witam. jestem tu nowy i może mi ktoś powiedzieć jak zakłada sie tu post?

9

Odp: Zawieszenie przód 2004 WR 450

damianw116 napisał/a:

witam. jestem tu nowy i może mi ktoś powiedzieć jak zakłada sie tu post?

Post właśnie napisałeś.
A założyć można temat. Jak wejdziesz do działu gdzie chcesz założyć temat, to na samym dole po prawej stronie masz "Utwórz nowy temat"

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD