1

Temat: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

ZAPRASZAMY :)

[url]http://3fun.pl/offroad/index.php?id=941[/url]


:)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

2

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Gratka dla miłośników enduro i supermoto na kostkach(można będzie poćwiczyć offroad do następnego sezonu)!
Jeżeli komuś nie chciało się kliknąć informacja poniżej (czyli można dodać bez przeszkód gramatycznych   )

Już 21.11.2009 na terenie podwarszawskiej Kuklówki odbędzie się III edycja imprezy dla wszystkich amatorów sportowego offroadu:

Off-road Day Free&Fun!!

Zapraszamy wszystkich motocyklistów i quadowców do sprawdzenia się na przygotowanym torze z wieloma przeszkodami.

Wpisowe na imprezę wynosi 100zł i zawiera:
- Przygotowanie i zabezpieczenie tras
- Pamiątkową koszulkę
- Gorący posiłek
- HAMOWNIA !!! Możliwość sprawdzenia mocy motocykli na hamowni. Motocykle które nie zostaną sprawdzone podczas imprezy bedą mogły zostać sprawdzone w siedzibie Free&Fun.

Podział na klasy:

4x4 ATV
2x4 ATV
Motocykle do 250cc
Motocykle open
Harmonogram:
9:30 - Rozpoczęcie imprezy
10:00 - Motocykle do 250cc
11:00 - Motocykle open
12:00 - ATV 2x4
13:00 - ATV 4x4
14.00 - Zamknięcie trasy
14.30 - Zakończenie imprezy i rozdanie nagród


Zapraszamy

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

3

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem podczas imprezy będzie można zapoznać się z trzonem oferty off-road firmy KTM na 2010 rok, między innymi ma być do testu automat ze sprzęgłem firmy Rekluse

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

4

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

No no 30 minut drogi odemnie wiec moze sie wybiore jako widz , rozumiem , że kibicą nie bedzie dane potestować Pomaranczki?

motoslide.com

5

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

pewnie że będą mogli :)

aha i co istotne!

na dzień dzisiejszy mamy już 90 osób zapisanych! oj będzie grubo :)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

6

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Broda napisał/a:

pewnie że będą mogli :)

aha i co istotne!

na dzień dzisiejszy mamy już 90 osób zapisanych! oj będzie grubo :)



No ja jutro bede po 8 z kumplem który startuje
a te 90 osób to osoby które startują czy , testerzy ?:P

motoslide.com

7

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

szkoda że nie mogę wystartować, niestety studia a dokładniej kolosy w ten weekend mnie czekają. jak już zerwałem się z zajęć na lisa (i kilku wcześniej  :cool: ) to mnie z części zajęć skreślili  :D to teraz znowu muszę się zapisywać i kombinować zwolnienia.  ;)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2009-11-23 16:35:31)

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

No moge powiedziec że impreze była jednym wielkim WYPAŁEM po prostu miejscówka zajebista na tego typu zawody , żwirownia ,15-20 metrowe zjazdy i podjazdy w nie których miejscach prawie pionowe :P  .Mega piechu, mega błota wielkie kałuze , trasa liczył około 4,5 km , ludzi było bardzo duzo we wszystkich czterech klasach  , w lesie w połowie trasy były przejazdy przez bagna pełno wody błota widowisko lepsze niz w tancu z gwiazdami .Nawet kibic sie napracował  w kazdej klasie ktos lerzał przy podjazdach w błocie , zakopywał sie, a kibice poprostu garnelisie do pomagania chociaz było mokro i brudno , sam sie pochwale ze tylko czekałem zeby kogos wypychac . W lesie quady ośki czesto stawały w błocie miedzy drzewami ,a wtedy my szarpalismy im zderzaki i ich wyciągalismy .Impreza piekna jakis filmik na dniach sklice i wrzuce na jakiegos you tubasa .Na wiosne sam sie łape na takie cross country poprostu piekna walka i rodzinna atmosfera .

motoslide.com

9

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

pozazdroscic... myslalem o tej imprezie, ale nie dalem rady :/ moze nastepnym razem :)
dawac fotki i filmy!!!

huska TE 450 + SM ofkz :)

10

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Złożyłem  jakis film , niestety musiałem go wrzucic  na inną strone niż you tube , gdyż ponieważ usuwali mi dzwiek za piosenki w tle, niby chodzi o jakies prawa autorskie . Kumpel ma filmy z piosenkami i nic mu nigdy nie usuwali .(wie ktos jak to obejść)

[url]http://www.dailymotion.pl/video/xb8glw_ii-integracja-ea-3fun-offroad-day-2_auto[/url]

Ogldajcie cierpliwie , słaba jakos bo nagrywane zwykłą cyfrówką , po za tym strona strasznie popsuła  jakość :mad:

motoslide.com

11

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Impreza meeeeega :)
bardzo podobała mi sie trasa, chociaż miałem jej dosyć po 5 min jazdy :)
mam nadzieje ze na wiosnę będzie nas jeszcze więcej :)

jak ogarnę się to dam jakieś fotki i filmik :)

Pozdrooo

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

12

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Broda napisał/a:

Impreza meeeeega :)
bardzo podobała mi sie trasa, chociaż miałem jej dosyć po 5 min jazdy :)
mam nadzieje ze na wiosnę będzie nas jeszcze więcej :)

jak ogarnę się to dam jakieś fotki i filmik :)

Pozdrooo

W jakiej klasie startowałeś ? Mi sie ogólnie ten teren podobał jest w nim wszystko co w terenie jest potrzebne , strome podjazdy i zjazdy , duzo piachu ziemi błota długa trasa ,  kręte odcinki przeprawa przez te kałuże bagna itd. Ja dopiero na quadach zobaczyłem co tam było w lesie juz za  żwirownią tam to była normalnie przeprawa  dołem przez to bagno .Na wiosne i ja łape sie na start mam nadzieje że w przyszłym roku w Kuklówce i gdzies w okolicy bedzie wiecej imprez własnie typu cross country , w koncu jest tam tyle kombinacji tras po tej zwirowni i okolicy że mozna sie uganiac .Mój kolega w którego byłem "teamie"
pierwszy raz   startował w zawodach przyjechał na 21 miejscu w klasie 250 4t i 125 2t , jechał ktm 125 i po wszystkim opowiadał ze koncówka była straszna , kondycja tam była na równo z umiejetnosciami ,  on ostanie okrażenia nie czuł rąk, łapały go skurcze w przedramieniu i nie mogł scisnac gazu ani sprzęgła , poł godziny po  testował ktm sxf 250 , prawie wpiepszył by sie do rowu bo go skórcz złapał i nie mółg wcisnąc sprzęgła, ale był zadowolony .  Impreza swietna nawet nie po to zeby sie scigac i walczyc o jakies miejsca , ale po to zeby sie    sprawdzic i pobawic , a prz okazji mozna zwiekszyc swoje umiejetnosci.

motoslide.com

13

Odp: OFF-ROAD Day Z FREE&FUN

Było super, rewelacyjna miejscówka i dobra trasa. Na odcinku w lesie iw tym bagienku ja odpoczywałem po muldach które były na polu.
Dojechałem 19 w klasie open  :)