1

Temat: wysyłanie postów

Siemka
Można wyłączyć opcje poprawnego pisania ? Chciałem umieścić post ale nie mogę bo muszą być poprawione błędy...

w przypadku nie których słów nie da rady ich zamienić...

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

2

Odp: wysyłanie postów

Broda: Forum nie oferuje samo z siebie sprawdzania błędów więc nie ma możliwości by blokowało posty. Najprawdopodobniej wina leży po stronie Twojej przeglądarki, daj mi znać kiedy wsytępuje taki problem (co piszesz gdzie piszesz itd.)

Pozdrawiam

jakubek

3

Odp: wysyłanie postów

hmm... np słowa  off orad, adventure, pozdrooo itd...
baraszkuje na dużej ilości forach ale tylko na tym jest taki problem...

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

4

Odp: wysyłanie postów

Przecież napisałeś te słowa i wysłały się ;-) Jeszcze nie spotkałem się z czymś takim żeby zablokowało mi wysyłanie posta przez jego zawartość. Dziwne.

jakubek

5

Odp: wysyłanie postów

jakub napisał/a:

Przecież napisałeś te słowa i wysłały się ;-)

hahaha
Dobre

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: wysyłanie postów

Crazy: Mylę się? ;-)

jakubek

7

Odp: wysyłanie postów

Wszystko gra, ja dodałem to co chciałem bez przeszkód gramatycznych Kiedy wróci strona ? Na niektórych komputerach po wpisaniu adresu www pojawia się informacja że jest to strona która wysyła złośliwe oprogramowanie czy coś w tym guście poważnie  (może to zła karma i słabe fengszuj  :D)

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

8

Odp: wysyłanie postów

pompognojówa napisał/a:

Wszystko gra, ja dodałem to co chciałem bez przeszkód gramatycznych Kiedy wróci strona ? Na niektórych komputerach po wpisaniu adresu www pojawia się informacja że jest to strona która wysyła złośliwe oprogramowanie czy coś w tym guście poważnie  (może to zła karma i słabe fengszuj  :D)

Przez jakiś czas tak będzie bo strasznie długo strona siała różne syfy co spowodowało dodanie wszystkich domen do czarnych list i jeszcze to potrwa zanim zostanie usunięta ;-) Ale o czymś takim wiemy i mamy to na uwadze ;-)

jakubek