1

Temat: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Siema.. może ktoś coś widział :) słyszał od kolegi :) ?

Szukam takie cudo [url]http://allegro.pl/rura-perforowana-do-budowy-tlumikow-krk-i3049452253.html[/url]
.. buduje sobie taką "wydumke"  tłumika do moto i potrzebuje takiej rurki ( przesyłka odpada muszę coś ,przymierzyć/sprawdzić zanim kupie )

pzdr

i can do this .. here, hold my beer

2

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Co prawda za bardzo Ci nie pomogę... ale... nie możesz kupić i przyciąć jak już sobie pomierzysz, bo z tego co podałeś to fortuny to nie kosztuje.

3 Ostatnio edytowany przez HEMP (2013-02-25 23:15:53)

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

gdyby to było takie proste ....  :)

chce sprawdzić ,wagę, sztywność,itd... nie chodzi o rozmiar

PS. Kto wie ile mm mają te otworki w Akrapie i jaka jest średnica tej "rury siatkowej"  ?  ... ma ktoś fotkę środka Akrapa :) (takiego 400cc+ )  ?

i can do this .. here, hold my beer

4 Ostatnio edytowany przez rbsn99 (2013-02-25 23:23:34)

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Było pisać wczoraj, wywiozłem dzisiaj złom tłumików, w dwóch taka rura była na bank, bo sam je rozcinałem w poszukiwaniu odpowiedniej średnicy. Najłatwiej chyba pojechać do ludzi od wydechów, dobrze zagadasz to pewnie coś znajdą.

W FMFie od drzty średnica rury perforowanej (w zasadzie ja mam kwadrat a nie rurę) to 4cmx4cm.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

5

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Ul.Obrońców Modlina 386/13
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Numer telefonu    506 436 737
E-mail    baloszek@wp.pl
EDHAUST Edward Bałoszek

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

6 Ostatnio edytowany przez HEMP (2013-02-26 22:11:35)

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Raczek - dzięki

i can do this .. here, hold my beer

7 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2013-02-26 15:13:57)

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

Ja kupowałem u "Blachy Pruszyński" kojarzysz? Sponsor Pudziana... tyle ze w łodzi, nie wiem czy mają placówke u Ciebie, musisz dopytać. Nazywało sie to "Blacha Perforowana" za arkusz o wymiarach ok. 120X80 zapłaciłem cos koło 50 zł. Jak chcesz to Ci zmierze w Akrapie, mam akurat wszystko na wierzchu, bo robie przegląd przed sezonem... Daj znac jakie Ci wymiary potrzebne. Mam Akrapa od 450tki i drugiego od 530tki, ale mysle ze niczym sie nie różnią poza długością całkowita...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

8

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

interesuje mnie  ( +/-  oczywiście -ale im precyzyjniej tym lepiej ) średnica otworków  tej rury perforowanej , oraz jej  (rury) średnica .

dzieki

i can do this .. here, hold my beer

9

Odp: Rura Perforowana-gdzie kupić w Wawce-okolicach ?

witam jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem rury perforowanej to proszę pisać na wqa123@tlen.pl jaka średnica / długość i najlepiej rysunek jak by miały być rozmieszczone otwory.