1

Temat: BAZA polskiego SUPERMOTO

Dobry wieczór wszystkim!

Na nowy sezon przygotowuję bazę polskiego supermoto w której będą ZAWODNICY (profil - imie, nazwisko, data urodzenia, miasto, hobby, zdjęcie profilowe, www, e-mail, lista motocykli na których jeździł - ewentualnie zastanawiam się nad możliwością prezentowania motocykla danego zawonika jak i byłych motocykli na których latał; wyniki z poszególnych sezonów; w planach mam także spięcie tego profilu z instniejącą galerią by można było podjerzeć wszystkie zdjęcia na których jest dany zawodnik), TORY (dane teleadresowe, info, fotki, mapka), KLUBY (dane teleadresowe, zawodnicy), SEZON lista rund i wyników.

Baza ta oczywiście będzie gromadziła dane odnośnie świezych zawodów oraz punktacji (to jest jej główny cel). Piszę tu ponieważ chciałbym usłyszeć jakaś opinię jakie jeszcze informacje mogły by się przydać w takiej bazie?

Planuję dodać jak najwięcej archiwalnych rzeczy (stare wyniki rund i zawodników którzy jeździli) to oczywiście na ile czas mi pozwoli ;-) Na chwilę obecną celuję w najnowszy sezon oraz ostatni sezon który był.

Czego aktualnie potrzebuję? Informacji od zawodników:
imię
nazwisko
rok urodzenia
numer (lub numery i ile miał różne)
klub (kluby o ile pamięta w jakich startował w jakich latach)
miasto
hobby (jakiś którki opis czym poza motocyklami się zajmuje, opcjonalnie)
www (jeśli posiada swoją www)
e-mail (nie widoczny dla innych ale będzie można się skontaktować przez forumlarz)

Jeśli ktoś ma wolny czas i chce pomóc w wprowadzaniu archiwalnych danych do bazy to zapraszam bo danych trochę jest a nie można wielu rzeczy zautomatyzować. Jeśli ma ktoś ochotę proszę o kontakt.

Proszę również o wszelkie uwagi na temat projektu.

jakubek

2

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

moge pomóc... w czasie kilkunastu godzin programowania tygodniowo w szkole zamiast spac  moge tworzyc  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

ciekawa incjatywa , jeśli coś mogę pomóc to pisz Kuba  :)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

4

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

Świetny pomysł ale masa pracy przy tym, w jakiej formie miała by być ta baza??Będzie ogólne dostępna?

Jestem za tym żeby większość informacji dotyczyła samego SUPERMOTO jedynie hobby i zainteresowania z ogólnych informacji, nie wiem czy to potrzebne wypisywać dokładnie na jakich motocyklach ktoś jeździł od Jawki po SMR'a.. ;)

Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

5

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

wow,ilu chętnych

6

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

I pomysl padl :/

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

7

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

madziarka napisał/a:

co z tą bazą?

może nic mi do tego, ale podejrzewam, że jak zrobisz to będzie. Nikt inny się tym nie zajmie:)
cała nadzieja w Tobie;P

rmz 250
gas gas txt 250

8

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

muszę Jakuba przycisnąć, co tam chciał zrobić, co zebrał i czy dalej to można kontynuować :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: BAZA polskiego SUPERMOTO

Jestem programistą PHP, umiem obsługiwać bazy danych oraz tworzyć strony w HTML.
Może reaktywujemy pomysł?

Rozglądam się za swoim pierwszym supermoto :)
Proszę mi wybaczyć głupie pytania, ale wolę dowiedzieć się jak największej ilości informacji.