1

Temat: Jaka keta?

Elo.
Kolejne pytanie z cyklu 100 pytań do...

Zastanawaim się jakich łańcuchów używacie-z uszczelnienianimi ( o-ring, x-ring) czy może bez.
Pytam bo łańcuch uszczelniany odbiera 3KM mocy silnikowi na pokonanie ich oporów.

Czy ktoś używa bez oringowca na ulicy i jak to się sprawdza w codziennej eksploatacji?
A co z torem wyścigowym?

yo

2

Odp: Jaka keta?

ja mam bezoringowy. ale że jeszcze innego łańcucha w drz-ce nie miałem to nie mam porównania.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

3

Odp: Jaka keta?

A co ile naciągasz i smarujesz?

4

Odp: Jaka keta?

łoo zwykly tani łancuch to przy intensywnej jeździe  w ciagu 4h na torze 2 razy ^^

łoo zwykly tani łancuch to przy intensywnej jeździe  w ciagu 4h na torze 2 razy ^^

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Jaka keta?

A powiedzmy bezoringowy suermocny DID?

6

Odp: Jaka keta?

Aż tak źle nie jest jak pisze cross, z tym ze ja mam jakiś wzmocniony w tym sezonie to podciągnąłem go 2 razy. z tym że jeżdżę nie wiele. najczęściej na treningi na bemowie. myślę że zrobiłem około 2,5kkm

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

7

Odp: Jaka keta?

tez mam pytanko związane z kieta tzn na przyszły sezon bede zmieniał napęd  i co włożyć do DRZ SM dobry bezoringowiec czy oringowiec . Moje moto (SUPERMOTOWIEC DROGOWY )  raczej na 99% nie zobaczy błota jedynie syf dostepny na naszych drogach . Mam zamontowana Automatyczna oliwiarke Motooiler. 

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory