1

Temat: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Po dzisiejszej jeździe korbowód wyszedł sobie bokiem i niestety LC4 padło. Nie wiem jak wyglada sytuacja w środku ale czy jest sens naprawiać ew jaki koszt zakupu 'nowego' silnika do Duka II 2001r?
[URL=http://img17.imageshack.us/i/foto101t.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8070/foto101t.th.jpg[/IMG][/URL]

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

tak było a teraz KTM Duke II

2

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

niezła kaszana ;/
na alledrogo jest siwy silnik za chyba 3,5 k
zależy jeszcze jakie obrażenia odniósł środek silnika, góra ok? Bo jak sam korbowód  i kartery to można zreanimować
nawet za przystępne siano .

Edit. jaki miałeś przebieg, że już korbowód odmówił posługi?

3

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Niby 23 tys km ale motocykl nie byl u mnie od nowości wiec nie wiadomo jak naprawdę. A jak z górą nie wiem, narazie nie rozbieram bo totalnie brak funduszy na naprawę. A siwy silnik bedzie P&P czy trzeba cos zmieniać?

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

tak było a teraz KTM Duke II

4

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Wspolczuje... tez ze swoim mam przejscia ;/ nie ma sensu sie chyba bawic w reaktywacje silnika. Lepiej kupic drugi a z tego odratowac pare częsci i pogonic.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Hej, uszy do góry, kartery są naprawialne/spawalne, bardzo dobry spawacz wstawi gdzie trzeba implanta i maszyna powinną żyć jeśli gdzieś głebiej mielonki jakiejś nie ma.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

6

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Zdejmuj glowice i patrz czy nie zmielilo gory ;)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

7

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

jesty gdzies na necie manual do silnika lc4 po naszemu?

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

tak było a teraz KTM Duke II

8

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

po naszemu nie ma, ale po angielskiemu mam i chetnie Ci udostepnie ;) duzo obrazkow jest :P

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

9

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

dzieki, po ang mam i bede musial z tego korzystac. To akurat weekend i trzeba bedzie sie zabrac do roboty.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

tak było a teraz KTM Duke II

10

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

Jakbys mial jakis problem ze zdjeciem glowicy czy cos tam to pisz ;] w ciagu miesiaca juz trzeci raz zdejmowalem czapke mojemu LC4

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

11

Odp: LC4 reaktywować czy sprzedać?

ej ej no jak nie ma jak jest , ja mam ale w niej są typowo serwisowe rzeczy typu jakieś wymiany etc.
Siwy ma taki sam system zapłonowy czyli KOKUSAN 2K-3
przynajmniej mi się tak wydaje czyli powinno być P&P (chociaż jeszcze pozostaje sprawa modułu)
ale może lepiej niech się ktoś jeszcze wypowie.

Na alledrogo jest jeszcze to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=745493638  to jest ten sam silnik co w DUKU prawda ?
może warto zapytać o sam spód silnika bo głowicy już nie ma.

pozdro i cierpliwości