1 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-10-28 12:35:22)

Temat: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Oferuję naprawę i remonty główne silników motocyklowych ze specjalizacją Cross i Enduro.
Na remont główny składa się rozbiórka silnika, mycie i weryfikacja wszystkich części, wymiana zużytych części, montaż silnika.
Cena remontu silnika 4T - 390 zł, silnika 2T 310 zł.
Oferuję również modyfikację silników 2t  i 4t w celu poprawy charakterystyki pracy silnika lub wydłużenia czasu eksploatacji części.
Wymiana korbowodu i centrowanie wału 95zł (w Hondzie CR gdzie wal jest pokryty blachą 125 zł).
Dodatkowo oferuję również szlifowanie, honowanie, tulejowanie i nicasilowanie cylindrów.

Serwis zawieszenia:
Wymiana uszczelniaczy olejowych, pyłowych, oleju i wstępna regulacja przednich amortyzatorów 285 zł (z częściami).
Regeneracja amortyzatora centralnego - wymiana uszczelniaczy, oleju, azotu i wstępna regulacja 280-290 zł (możliwy również tuning - modyfikacja zaworów hydraulicznych).
Wymiana oleju i azotu w amorze centralnym 120 zł.

Pomiar cylindra w dwóch kierunkach i trzech przekrojach z dokładnością do 0,005mm, oszacowanie maksymalnej owalizacji i stożkowatości, dopasowanie selekcji tłoka 25 zł (w przypadku remontu dobór selekcji jest wliczony w cenę).

Oferuję również części oryginalne, zamienne, opony i oleje w bardzo dobrych cenach.

Kontakt:
tel. 607198003
e-mail: majster128@interia.pl
gg: 5632953

Pozdrawiam
Kamil Kornasiewicz

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

2

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

ceny  bardzo atrakcyjne:))

NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ WSZYSTKICH WYPRZEDZAĆ :):)

3

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Fiko napisał/a:

ceny  bardzo atrakcyjne:))

+1

4

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Fiko napisał/a:

ceny  bardzo atrakcyjne:))

i na miejscu :)

SMR450

5

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Szkoda ze to drugi koniec polski. Ja w toruniu chyba nikogo nie znam kto by nie mial cen z kosmosu

HUSQVARNA TE 450.

6

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Mam to samo w okolicach 3 miasta

7

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

to silnik w karton i wysyłka kurierska. Guti jak by co to damy rade z remontem.

8

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Szczerze powiedziawszy sporo silników przyjeżdża do mnie właśnie z okolic Pomorza.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

9

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Ja już dawno przestałem wierzyć mechanikom w polsce i  to nie tylko motocyklowym !!! Bez obrazy, ale wole sobie zrobic sam, to co moge i na co mi pozwolą narzedzia :) Wtedy jest pewne na 101%

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

10

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Ja się nie zgadzam. Są pewne elementy, których zwykły użytkownik nie potrafi poprawnie zdiagnozować. Często też bez odpowiednich narzędzi lub wiedzy niektórzy zapaleńcy demontują magneto lub wał bez specjalnego ściągacza lub za pomocą młotka, co w następstwie takie uszkodzenie nie daje możliwości wycentrowania wału.
Znam wiele takich samodzielnych remontów gdzie po kilku godzinach jazdy urywał się zawór, pękała głowica, czy zakleszczyła się skrzynia.
Poza tym mechaników, których poznałeś wsadź sobie do swojego jednego wora. Ja do nich nie należę.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

11

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Mejster PW

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

12

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Masz prywatny serwis czy pracujesz w którymś z krk serwisów?

smc 690 & yz250F & grizzly700

13

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

Dyzma, trochę lipton warsztat ma k. Krosna a studiuje w krk.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

14

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

dobrze wiedzieć, z bratem na brudasach śmigamy, i na sezon już szykuje lc4 SM, w razie czegoś kontakt już mam, a co najlepsze do Ladzina nie mam strasznie daleko:)oferta spoko :)!

15

Odp: Remonty silników i Serwis zawieszeń.

kwkm napisał/a:

Dyzma, trochę lipton warsztat ma k. Krosna a studiuje w krk.

Tak z ciekawości zapytałem , serwis w Krk mam chyba najlepszy z mozliwych wlaczne z tym ze dzwonie mowie ze zaraz jestem i wrota otwarte  (   Misiek yamaha / KTM Kujałowicz   ) polecam !!!

smc 690 & yz250F & grizzly700