1

Temat: crf 250

witam

jestem na etapie wyboru moto. zaciekawiła mnie crf 250. niestety nie mogę w google doszukać się czy jest możliwość rejestracji.
jak to wygląda z tym moto? ceny są dobre, młode roczniki. chciałbym kupić w że tak powiem "surowym" stanie i przerobić na sm. jako że chcę jeździć legalnie po drogach musi być homologacja. na crf 250 cieknie mi ślinka ale coś mi się wydaje że obejdę się ze smakiem lecz wolę najpierw się upewnić tutaj gdzie są osoby obeznane w temacie.

z góry dzięki za pomoc

2

Odp: crf 250

z tego co ja wiem nie opłaca się i chyba jest dużo zabawy z tym żeby to zarejestrowac

3

Odp: crf 250

kolega mi mówił że raz jakiegoś crossa bez homologacji ogarnęli tj. światła wszystkie itp dostali przegląd i przeszła rejestracja, jest to możliwe ?

4

Odp: crf 250

Kup papiery z jakiejs hondu xr.
Moj ziomek ma crf450 zarejstrowana jako xr600r. Numery nabite na rame.
Moto lata nikt nie buczy.Policja sie zna jak swinie na gwiazdach.
Wazne zeby byla blacha oc i prawko.
7 sezonow przelatlem na roznych moto i numery ogladali tylko kupujacy sprzety odemnie.


jol

5

Odp: crf 250

Na początek musisz mieć dokument, który stwierdza, że sprzęt jest twoją własnością. Bez tego nic nie zrobisz.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

6

Odp: crf 250

wojtekmz napisał/a:

Na początek musisz mieć dokument, który stwierdza, że sprzęt jest twoją własnością. Bez tego nic nie zrobisz.

Dokładnie a CRF to crossowka a do tego mało kto ma papiery ;p

7

Odp: crf 250

jest też wersja ciut słabsza X które są rejestrowane ale na naszym rynku mało tego

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

8 Ostatnio edytowany przez matek (2013-01-20 12:57:44)

Odp: crf 250

dzięki panowie za pomoc.

co do świateł, kupuję lampy, migacze itp oraz to [url]http://allegro.pl/uzwojenie-alternatora-crf-250-450-olekmotocykle-i2900946864.html[/url] ?