1

Temat: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

Witam!

Wypatrzyłem na Allegro moim zdaniem niezłego KTMa. Na aukcji jest napisane: "Niestety motocykl uszkodzony, podczas jazdy zablokowało silnik." Link: [url=http://otomoto.pl/ktm-lc-lc4-supermoto-620-M3474641.html]KTM LC LC4 SUPERMOTO 620 [/url]
Chciałbym się spytać czy ktoś jest w stanie wstępnie zdiagnozować co mogło mu się stać? Poszły tryby, tłok się zatarł? i czy w ogóle warto pchać się w takie coś? Chciałbym sam usunąć usterkę i nie wiem czy to jest dobry pomysł, niby kilka lat temu rozłożyłem silnik Jawki 50 potem go naprawiłem, złożyłem i działał :) Mam trochę narzędzi w garażu i nie boje się podłubać ale czy to wystarczy?

Pozdrawiam!

XR 125 | YZ 450

W sprawie bluzy proszę dzwonić pod nr: 889 926 022

2

Odp: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

Moim zdaniem nie warto, zatarty - tłok i cylinder do wymiany a jak juz to robic to i korba plus wszystkie lozyska wiec kasy wpakujesz wiecej niz zaplacisz za moto, chyba ze bys znalazl caly silnik w dobrym stanie i przełozyl to moze i owszem. Odnosnie samodzielnego dlubania to niestety nie jest to dwusów wiec sprawa nie jest taka prosta, aczkolwiek do ogarniecia

525 EXC

3

Odp: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

Racja, teraz popatrzyłem na ceny części. Cały silnik za ponad 1000PLN więc faktycznie się nie opłaca. Dzięki za szybką odpowiedź.

XR 125 | YZ 450

W sprawie bluzy proszę dzwonić pod nr: 889 926 022

4

Odp: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

za 5 tysi znajdziesz zarejstrowana i sprawna 620, za 1000zł nie znajdziesz dobrego silnika.

hybryda

5

Odp: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

Podlączę się. Będę szukać kata i ciekawi mnie na co patrzeć, bo kompletnie nie interesuje mnie wiek motoru i jego wyglad, tylko mechaniczna sprawność. Jest szansa znaleźć tanio (do 6tyś.) zdrowego LC4 (chociaz jezeli chodzi o silnik, bo naprawa silnika chyba najdroższa. ;/

@ Mareklc4. Czy gdybym szukał motocykla, to jesteś w stanie odpłatnie pomóc w sprawdzeniu sprzęta? mowie o KTM'ie.

/\ no i z ciekawości, ile srednio w takiego sprzeta za 5/6tys trzeba wsadzic zeby byl zdrowy (mechanicznie) w 100%?

6

Odp: KTM LC4 620 - Zablokowany silnik

Baltosz napisał/a:

/\ no i z ciekawości, ile srednio w takiego sprzeta za 5/6tys trzeba wsadzic zeby byl zdrowy (mechanicznie) w 100%?

Między 0 a 12000 zł. Średnio wychodzi więc 6000 ;)

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...