46

Odp: kontrola trakcji made in poland

Polak to Polak! A dragilla zdolna bestia :) taki system zbudować to jest coś. Gdyby Polska potrafiła jeszcze uszanować takich ludzi i dać im możliwość rozwoju...

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

47

Odp: kontrola trakcji made in poland

Dragilla PW

48

Odp: kontrola trakcji made in poland

Szacunek dla Twojej wiedzy, umiejętności i projektu.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

49

Odp: kontrola trakcji made in poland

dragilla dzisiaj pokazywałem zdjęcia Twojej pracy moim programistom, pierwsza rzecz na która zwrócili uwagę to sprzęt u Ciebie w domu - nie ma lipy, widać temat grubo ogarniasz.
Czekam na kolejne wieści z projektu.
Pozdro!

50

Odp: kontrola trakcji made in poland

Jako, że zima i muszę jeszcze R1 poskładać zanim potestuję, to zamawiam sobie dwa potencjometry do mierzenia pracy zawieszenia i będę to montował. Także będzie pełny monitoring pracy zawieszenia przód/tył w dataloggingu. Zły news jest taki, że jeden taki czujnik kosztuje 5 stów, więc zostawiam to jako opcję. Urządzenie będzie to wspierać. Jak ktoś będzie chciał to sobie kupi i wepnie. W supermoto to się raczej i tak nie sprawdzi, bo byle gleba i by się to pourywało, ale do sporta jak najbardziej to widzę.

ps2: moja R1 w częściach - nie mam kiedy jej poskładać nawet. Nie ma ktoś z Chotomowa albo okolic R1 (RN12/RN19) żebym mógł się do niego podpiąć? Potrzebuję zebrać trochę danych z pracy silnika. Mam gotową wiązkę. Jakby się jeszcze udało zamontować czujniki na kołach i zrobić ze dwa zakręty to bym miał danych na miesiąc pracy :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

51 Ostatnio edytowany przez malikowy (2013-01-14 20:28:07)

Odp: kontrola trakcji made in poland

dragilla PW

sry, że się nie witam ale chce pomóc chłopu ;)

@down
przecież napisałem sry, że się nie witam ale no dobra chcecie kolejny temat w tym dziale to ok, na moim forum też taka reguła jest
pzdr

52

Odp: kontrola trakcji made in poland

malikowy napisał/a:

dragilla PW

sry, że się nie witam ale chce pomóc chłopu ;)


Pomoc to mile widziana aktywność, ale powiedzieć "cześć" w odpowiednim dziale to już chyba ponad siły ?!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

53

Odp: kontrola trakcji made in poland

Stary jesteś kozak jak wygram w totka to zakładamy firme i robimy to na skale światowa haha wiem marzenia ale ty masz dar którego nie powinnieneś zmarnowac jak bym ja to zrobił to bym sie niezastanawiał i coś z tym zrobił

54

Odp: kontrola trakcji made in poland

Jakies postepy?

READY TO >> TERROR

55

Odp: kontrola trakcji made in poland

Temat się zatrzymał czy ambitnie walczysz z materią ? Jakieś wyniki, przemyślenia ?

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

56

Odp: kontrola trakcji made in poland

No wlasnie jak tam z praca nad TC

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

57

Odp: kontrola trakcji made in poland

Jak tam?? Jakies nowe informacje??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski