16

Odp: KTM 450 EXC by szałek aka drabina

Olsztyn roście w siłę. Bardzo dobrze ! Będzie z kim śmigać ;]

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

17

Odp: KTM 450 EXC by szałek aka drabina

na miasto tylko evs r4 - bo jest dużo mniejszy ( cieńszy ) niż leatt - nie będzie tak krępował ruchów i będzie można w miarę swobodnie się rozglądać. Jeżeli tor albo teren to tylko leatt. Nie trzeba tam tak dużo obserwować a ochrona jest znacznie lepsza.
ochraniacze ZERO7 kozak, tylko ja kupiłem idk1

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

18

Odp: KTM 450 EXC by szałek aka drabina

Może jakieś opinie odnośnie stabilizatora karku alpinestars'a? Bo właśnie za takim się rozglądałem i jestem ciekawy czy on choć trochę nadaję się na ulicę? Co do ortez również myślę o alpinestars'a b2, ale na razie na myśleniu się kończy. W asteriskach nie bardzo mi pasi zapięcie i sądzę, że nie używałbym ich właśnie z tego względu. Ogólnie muszę po przymierzać te stabilizatory, bo jeszcze żądnego na karku nie miałem : P
Co do Olsztyna to właśnie średnio. Jak chciałem w wakacje z kimś polatać to nie było z kim : P

19

Odp: KTM 450 EXC by szałek aka drabina

w Olsztynie działo się wyłącznie w zeszłym roku jak próbowaliśmy się co chwilę łapać... wciąż mam na telefonie nr niemal 20 smów z Olsztyna ale co z tego skoro w pewnym momencie przestali się zjawiać na terrorach

20

Odp: KTM 450 EXC by szałek aka drabina

No ja żyję nadzieją, że może w następnym sezonie coś ruszy i będę miał okazję z wami pojeździć.