1 Ostatnio edytowany przez fenix185 (2012-11-01 21:05:00)

Temat: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Witam jak w temacie mam pytanie czy orientuje się ktoś o sprzedaży części na Polskim rynku do TM racing ??

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a9bc31c35c5bd90.html]http://images38.fotosik.pl/1855/6a9bc31c35c5bd90m.jpg[/url]

2

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Z tego co wiem to ciężko jest cokolwiek dostać. Widziałem, że pytałeś również na "ścigaczu" i zero odzewu :/ .Z tego co wyczytałem to do dwutaktów można znaleźć części ale w Twoim przypadku jet gorzej. Chyba pozostaje Ci ebay.

KTM SMC 660

3

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Popytaj się w jakiś sklepach oferujących części do crossów/supermoto. Może nie mają na magazynie. bo motor jest z tych rzadziej spotykanych, ale możliwe że mogą zamówić części do tego.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

4

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Szuster handluje TMem na Polskę, wiec moze bedzie mial i czesci.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Crazy napisał/a:

Szuster handluje TMem na Polskę, wiec moze bedzie mial i czesci.

A masz jakieś namiary na niego ??
bo na E-Bay-u też jest lipa nic nie ma a jak już jest to w stanach i nie wysyłają do europy :(

6

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

A nie możesz się odezwać do jakiegoś dealera tylko szukasz po ebayu?
Tym bardziej, że masz wpisane w Irlandia to chyba z angielskim sobie jako radzisz.
[url]http://www.tmukonline.net/[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Tak szukam po dealerach w Irlandii prowadzą tylko klocki i części serwisowe a Anglii Są masakryczne koszty wysyłki i ceny w funtach są przerażające przykładowo zestaw naprawczy pompki hamulca kosztuje w Dublinie 15euro a w Anglii 15funtów plus wysyłka 17funtów to sam widzisz dlaczego tak kombinuje ze znalezieniem części....

8

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

to weź to pogoń i kup coś normalnego, też bym chciał tm'a ale niestety mieszkam w polsce...

9

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Kij z takim motorem co trzeba się martwić o dostępność części jak coś się zużyje lub klęknie i szukać po świecie... żadne to dla Ciebie info ale chyba warto pomyśleć czy jest sens dalsze trzymanie takiego motoru, miałem KTM'a teraz suzuki jeden telefon lub e-mail do serwisu i za kilka dni czy tam tydzień części są i się człowiek o nic nie martwi. Więcej kombinacji czy to będzie pasować z innego modelu, lub skąd wziąć itp niż jazdy.

10

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Łukasz125 napisał/a:

Kij z takim motorem co trzeba się martwić o dostępność części jak coś się zużyje lub klęknie i szukać po świecie... żadne to dla Ciebie info ale chyba warto pomyśleć czy jest sens dalsze trzymanie takiego motoru, miałem KTM'a teraz suzuki jeden telefon lub e-mail do serwisu i za kilka dni czy tam tydzień części są i się człowiek o nic nie martwi. Więcej kombinacji czy to będzie pasować z innego modelu, lub skąd wziąć itp niż jazdy.

Części są tylko kolega nie chce płacić za wysyłkę.
Mogę go tylko pocieszyć, że jeżeli zestaw naprawczy pompy kosztuje 15 Euro to jest to połowa ceny takiego zestawu w KTM-ie.
Więc nawet jak masz zapłacić 15 i 15 Funtów to i tak ceny tych części jak na taki egzotyk są zaskakująco niskie.

Jak co to zagadaj z innymi posiadaczami TM-ów. Możecie zrobić zamówienie grupowe i podzielić się kosztami wysyłki.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Są zwolennicy KTM i płacą za części jak za złoto, ale mają do nich dostęp :) a ja tam z TM jestem zadowolony może niebawem ktoś wpadnie na pomysł z importowaniem części, na bank interes mu pójdzie, dużo ludzi ma Tm-a i nigdy nie narzeka...
Ja też nie narzekam, nawet na dostępność części Łukasz125 napisałeś że tobie wystarczy jeden telefon i mail do SERVISU i części masz za tydzień :)  z TM jest to samo dzwonisz zamawiasz a nawet lepiej bo w ciągu 3 dni masz tylko problem jest z finansami koszta są w Funtach wiec szukam alternatywnego rozwiązania można części zamówić z Włoch, pewnie by były tańsze ale niestety nie znam włoskiego to jest problem :)

12

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

No tak Włosi mają na wszystko wyj..ane. W robocie czekam za ofertą już 3 tyg.
Ale co za problem pytać po angielsku??

13

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Fenix ja siedze w Dublinie wiec jak coś chcesz to wal na pw ;)

14

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

Trzymając się pobocznego tematu, w Polsce mam dostępne części do Aprilii jednak za komplet tłoków usłyszałem 3800pln a z Anglii załatwiłem za 2000pln więc różnica jest a no i czas oczekiwania taki długi, że szybciej i taniej mam z Anglii.. Zapytaj Mochockiego on ma TM więc powinien wiedzieć coś więcej w tym temacie.

Aprilia SXV 450 #3

15 Ostatnio edytowany przez fenix185 (2012-11-06 20:35:40)

Odp: TM racing smx 4T 450cc Dostępność części na Polskim rynku

A więc żeby rozwiać wszystkich wątpliwości co to TM racing może na Polskim rynku jest ciężki dostęp do części ale Szustermotocykle ściąga na zamówienie ceny wyglądaj tak za oryginały TM

ceny szustera

Tłok 1450 zł kompletny
Uszczelka pod głowicę 246 zł
Zawór ssący 210 zł
gniazdo zaworowe 126 zł
uszczelniacz zaworowy kosztuje 11zł.
Jeżeli chodzi o cenę prowadnicy zaworowej to wynosi ona 143 zł
Czas oczekiwania do 4 dni roboczych

cennik z Anglii ze strony [url=http://www.tmukonline.net]www.tmukonline.net[/url]

10. szklanka zaworowa           -    f26362  each - £57.78
16. uszczelniacz zaworu          -    f04356 each - £3.82
17. prowadnica zaworu           -    f26370 - each - £42.48
18. podkładka prowadnicy       -    f49910 - each - £0.20
19. gniazdo zaworowe            -    f26385 - each - £103.11
30. zawór ssący                       -    f14107 - each - £62.71
uszczelka głowicy   -  £67.71
wysyłka Europa  -  £.17.20


ale powęszyłem troszkę głębiej bo ceny w funtach jak już pisałem nie satysfakcjonowały mnie i znalazłem dealera w Dublinie co się specjalizuje w OFF-Roadach co prawda nie ma nic na stronie o TM racing ale wystarczy wypełnic formularz na ich stronie a oni oddzwonią lub odpiszą ofertę na maila. adres strony to [url=http://www.ccmracing.com]www.ccmracing.com[/url]/ a ceny wyglądają tak w porównaniu z TMUK.

                  10.szklanka zaworowa         - F26362   €49.53
                  16.uszczelniacz zaworu        - F04356   €2.13
                  17.prowadnica zaworu         - F26370   €33.21
                  18.podkładka prowadnicy     - F49910   €1.64
                  19.gniazdo zaworowe          - F26358    €28.78
                  30.zawór ssący                     - F14107    €48.71

                  uszczelka głowicy                 -  F05803    €49.20