1

Temat: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

witam mam mały problem z moja yz . jest ona po wymianie tłoka i uszczelniaczy walu odpaliła pojeździłem kilka godzin w drodze powrotnej zaczęła gasnąć  przerywać a  na wysokich obrotach strzelać w wydech . wyczyściłem gaźnik po zalodzeniu chodzi na wolnych obrotach i elegancko trzyma obroty  po dodaniu gazu strzela w wydech i za chwile gaśnie .


jaka może być tego przyczyna

2

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

Wyregulowałeś gaźnik po remoncie?

READY TO >> TERROR

3

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

chodzi o ta śrubkę ze sprężynką ? ile obrotów powinna być odkręcona ?

4

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

Powinienes sobie zalatwic serwisowke, a najlepiej repair manual, znajdziesz tam takie wlasnie informacje. Na poczatek bym zdjal gazior i solidnie go wyczyscil jakims carburetor cleanerem, potem "ustawil" srubki tak jak producent zaleca. Jezeli to nie pomoze to zabawa z iglica i dyszami

5

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

wydaje mi się ze iglica jest w 100 % ustawiona dobrze bo na takim ustawieniu jezdzilem i było ok . to stało się od razu wyprawa do lasu i koniec szaleństwa

6

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

wymień może wpierw świecę

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: yz 125 gasnie po dodaniu gazu

swieca wymieniona  ale dalej nie pali jak powinna odpali na wolnych pracuje git dodaje gazu i za chwile gasnie jakby braklo paliwa a swieca raz sucha raz mokra . zaplon mogl sie przestawic tak sam od siebie