1

Temat: ktm smc 660 opinia

Jesli ktos jezdzil takim sprzetem prosze o opinie nie jestem spokojna osobą zaczynam z supermociakami ale prawie 20 lat ganiam scigawkami  ostatnio drz 400sm  http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1420111

2

Odp: ktm smc 660 opinia

Od miesiaca jeżdze na lc4 640 z tego co sie orientuje smc 660 duzo sie nie rozni od lc4. Nie mam dużego doświadczenia, ale na poczatek moge powiedziec ze lc4 to wielki i ciezki motor i jak sie powoli okazuje bardzo drogi w naprawie i drogi w utrzymaniu a przyjemnośc z jazdy jest tylko w miescie. Poza miastem ciezko sie jezdzi z predkosciami powyzej 140 km/h bo wieje i trzesie a do lasu bez kostek wjezdzac nie polecam.
Pozdro

3

Odp: ktm smc 660 opinia

660 jest seryjną wersją wyścigówek KTM sprzed kilku lat, i daje duże możliwości tuningu, ale nie ma elektrycznego rozrusznika i to czasami jest problem szczególnie jeśli jesteś rozpieszczony japonią. Ponoć SMC 625 jest lepsza.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: ktm smc 660 opinia

mejkul, zadne supermoto nie jest stworzone do jazdy w traski tylko do dzidowania po mieście i po torze ;)
Co do LC4 - po 12000 km pekla mi glowica... ale to moze ja mam taki felerny sprzet.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5

Odp: ktm smc 660 opinia

Ja mam w swoim nakręcone 22 000 km z czego ja zrobilem ponad 3 tys km jak narazie poza olejami, filtrami nic nie wymieniałem (odpukać) ale zobaczymy co czas przyniesie.

6

Odp: ktm smc 660 opinia

Dzięki Bardzo moze coś polecicie jaki sprzęt warto brać pod lupę