1

Temat: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

Hej,

Przymierzam sie do zalozenia oslon dekli w mojej DRZcie (poki jeszcze nie musze kupowac samych dekli :P ). Czy mozecie mi cos polecic bazujac na swoich doswiadczeniach? Z jakich materialow sa wykonane gotowe zestawy ze sklepow? Jak to sie sprawdza w praktyce? Czy oplaca sie to kupowac czy lepiej zrobic cos samemu np. z nierdzewki 3mm? Na jaki klej to sie mocuje?

pozdrawiam
Piotrek

2

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

http://www.allegro.pl/item676774009_glebochrony_suzuki_drz_dr_z_e_supermoto.html

www.propitbike.pl

3

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

Są super juz dwa razy glebilem i sie sprawdzaja

Ja przykleiłem na silikon i nie chce odpasć

4

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

A ja powiem ze sie nie sprawdzaja.

Osobiscie polecam metalowa szeroka oslone pod silnik frimy CRD !!!!

5

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

powidz cos wiecej o tym nie sprawdzaniu bo jestem ciekaw jaka figure wykonales ;)

www.propitbike.pl

6

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

Pomagają 99,9% większości przypadków.  :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

kiedy nie pomagaja ?? !!

www.propitbike.pl

8

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

Ojej... Bartoli miał klasycznego szlifa, paciaka.. jak zwał tak zwał. Chłopaczyna miał pecha i tyle.
To tak jak z prezerwatywami, zabezpieczają ale... czasami ma się mniej szczęścia.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

:))))))

10

Odp: Oslony dekli DRZ - co polecacie?

hehe mozna tak powiedziec .
Ale miales w rece te oslony ? sa miekie jak nogi 70 latka po biegu na 1000 km ... mozna giac w dloniach . Czesc impetu przyjmuja na siebie no ale niewystrczajaco .