1

Temat: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Witam, ostatnio przelotem spotkałem typka, co przerobił sobie lampę pod żarówkę H4 w KTM 525 exc

Czy ktoś z was coś takiego spraktykował, jak przerobić tą oprawkę pod żarówkę, i ma na to jakiś pomysł?
z czego można by zaadoptować samo gniazdo na żarówkę?

Wiem, że występują żarówki H4 35W/35W także przeróbka taka jest jak najbardziej wykonalna i sensowna, bo światła miał naprawdę duuużo więcej niż ja z tradycyjnej bulby

2

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Siemano. Jak chcesz mogę Ci przerobić gniazdo na H4. W 2 swoich moto przerabiałem i wszystko gra i buczy. Jak jesteś zainteresowany moją pomocą to wal na PW :)

READY TO >> TERROR

3 Ostatnio edytowany przez cross (2012-07-06 10:08:39)

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

a nie lepiej kupic halogenowa zarowke taka jak h4 tylko na zlacze  staregotypu ?

[url]http://allegro.pl/zarowka-12v-35-35w-h6-ba20d-nowe-zarowki-skuter-i2449728540.html[/url]

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Fajnej jakosci muszą być te żarówki, że nawet na fotce poglądowej są pokryte korozją..

READY TO >> TERROR

5

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

poprostu znajdz gdzies lepsza to jest pierwsza z brzegu ;) mialem  w xt125x i dzialala przez 2 lata tak jak mialem ten pizdzik

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

BA20D to dość częsta instalacja i sam właśnie miałem w 2 swoich moplikach, ale słabą stroną tych instalacji jest max moc 35W i koniec, a takie światło może służyć jako światło do jazdy dziennej, a nie jako mijania.

READY TO >> TERROR

7

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Moze mnie wysmiejecie ale mi ostatnio chodzi pomysł zeby wogole przerobic cała lampe na Xenon, moze ktos ma do sprzedania jakis uszkodzony leflektor od samochodu, oczywiscie z soczewka? :)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

8

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Zaloz sobie HID

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

9

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

ja mam HID w moto bo nic nie bylo widac
oryginalnie byla tam wlasnie zarowka 35/35W HS1 - lampa albo z SXC albo z EXC z plastykowym "szklem"

w miejsce HS1 mozna wsadzic H4 (lub HID za H4) jak sie te 2 male bolczyki utnie, ale jest inna goniskowa i opcja mijania/drogowe nie dziala

10

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

[url]http://allegro.pl/komplet-xenon-super-small-zarowki-h1-h4-h7-h11-hb3-i2615661664.html[/url]

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

11

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

A może to coś pomaga?
[url]http://www.larsson.pl/halogen-na-trzonku-ba20d,682,news.html[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Ja ostatnio przerobilem polisporta na H7 i nie ma porownania wogole.
Swieci jak pojebany i mozna sie ogrzac przy lampie ;)

WR 450 F
GSXR 1100

13

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

G3d napisał/a:

Ja ostatnio przerobilem polisporta na H7 i nie ma porownania wogole.
Swieci jak pojebany i mozna sie ogrzac przy lampie ;)

No Własnie ciekawe kiedy Ci sie stopi lampa? , a przeciez nie oto chodzi...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

14

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Serdecznie dziekuje, za uznanie mnie za niepelnosprawnego umyslowo ;)
Nic sie nie stopi :) Jest ciepla i tyle.

WR 450 F
GSXR 1100

15

Odp: Przeróbka lampy pod żarówkę H4

Daj na luz G3d... nie miałem zamiaru nikogo obrazać..

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)