1 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2012-08-31 05:54:25)

Temat: Podwójny wydech KTM 450/530

Witam. Szukam jakichkolwiek informacji na temat podwójnego wydechu w KTM EXC 450/530. Czy miał ktoś z was stycznosc z takim, moze ktos wie gdzie mozna kupic? Czy trzezba przerabiac cały tylny stelaż i Airbox zeby taki zamontowac? czasem widziałem taki wydech w SMR 450, ale mi chodzi czy do EXC cos takiego tez dopasuje, ewentualnie gdzie mam szykac, bo w Power Parts nie wystepuje do EXC> Z góry dzieki za kazda informacje.

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

2

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

Acrapovic
Doma racing
Devil

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

3

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

Chłopaki pomawiam temat, j.w. Naprawde nik sie nie orientuje czy cos takiego moge załozyc do EXC\SM 530?

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

4 Ostatnio edytowany przez metys (2012-09-14 16:44:36)

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

możesz założyć i w/w marki mają gotowe układy do Twojego sprzęta. Płacisz jakieś 5k za takiego devila i masz 2 wydechy. Pytanie tylko, czy warto. Na pewno przybędzie więcej kilogramów niż mocy. Widzę, że masz zamiar włożyć big bore'a. Mam taki zestaw u siebie, z dobrze dostrojonym gaźnikiem i wydechem (pojedynczym). Wszystko hula jak złe

rmz 250
gas gas txt 250

5

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

metys napisał/a:

możesz założyć i w/w marki mają gotowe układy do Twojego sprzęta. Płacisz jakieś 5k za takiego devila i masz 2 wydechy. Pytanie tylko, czy warto. Na pewno przybędzie więcej kilogramów niż mocy. Widzę, że masz zamiar włożyć big bore'a. Mam taki zestaw u siebie, z dobrze dostrojonym gaźnikiem i wydechem (pojedynczym). Wszystko hula jak złe

Zobacz sobie w dziale Ogólne- Rózne ciekawe fotki i filmy,  na 234 stronie Kolega hacker znalazł stronke gdzie przedstawiony jest Husaberg 570 i podwójny wydech Akrapovica daje ok 10 KM w stosunku do serii, Wiec ja uwazam ze chyba warto, choc to w cholere kasy kosztuje...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

6

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

metys napisał/a:

możesz założyć i w/w marki mają gotowe układy do Twojego sprzęta. Płacisz jakieś 5k za takiego devila i masz 2 wydechy. Pytanie tylko, czy warto. Na pewno przybędzie więcej kilogramów niż mocy. Widzę, że masz zamiar włożyć big bore'a. Mam taki zestaw u siebie, z dobrze dostrojonym gaźnikiem i wydechem (pojedynczym). Wszystko hula jak złe

ile wyniosl Cie bigbore? mierzyles moc na hamowni?

525 EXC

7 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2012-09-20 06:12:21)

Odp: Podwójny wydech KTM 450/530

Big Bore kosztował mnie cos koło 3 tys i to po super znizkach, nie mierzyłem mocy bo jeszcze nie załozyłem tego zestawu, zostawiam to sobie na długie zimowe wieczory, a po drugie chyba w wojewodztwie łodzkim nie mam zadnej hamowni, bynajmniej o takiej nie słyszałem, ps. moze ktoś wie to napiszcie
Jak juz wszystko pozakładam to sie postaram go gdzieś zawiesc i napisze ile to dało i czy było warto...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)