1

Temat: potrzebna szprycha !!!

witam poszukuje szprychy do 17 calowych kół  do ktm 525 exc sm  , ostatnio sie zorientowalem ze jednej brakuje , jakie sa nastepstwa jazdy bez jednej szprychy ? no i jaesli ktos ma  , lub ma namiar to z checia kupie  . pozdro

GSX-R 600 K4 >>>YAMAHA R1 2004 >>> KTM 525 EXC 2005

2

Odp: potrzebna szprycha !!!

Ja na lataniu zorietowałem że brakuje jednej, jak doleciałem do domy z 40 km to juz brakowało 7.

exc 400                 www.oklejsie.pl

3

Odp: potrzebna szprycha !!!

Jeśli resszta jest naciągnięta na cacy to bez jednej nic się niestanie , ale wiadomo ,że im mniej tym koło mniej podatne na uderzenia

4

Odp: potrzebna szprycha !!!

dj-mati napisał/a:

Jeśli resszta jest naciągnięta na cacy to bez jednej nic się niestanie , ale wiadomo ,że im mniej tym koło mniej podatne na uderzenia

Chyba bardziej podatne?

Co do szprychy to jesli masz mozliwosc to kup szpryche do kola 18", wykrec jeszcze jedna szpryche i dotnij nowa tak aby byla tej samej dlugosci, pozniej jakos nagwintowac bys musial

5

Odp: potrzebna szprycha !!!

O to dobre 18 kupię bo 17 nie na jak ktoś wpadnie na jakieś ogłoszenie  dajcie linka .

GSX-R 600 K4 >>>YAMAHA R1 2004 >>> KTM 525 EXC 2005

6

Odp: potrzebna szprycha !!!

tylko że szprychy mają zazwyczaj gwint walcowany i jego fi jest większe niż fi samej szprychy

7

Odp: potrzebna szprycha !!!

Aleksander.mx napisał/a:
dj-mati napisał/a:

Jeśli resszta jest naciągnięta na cacy to bez jednej nic się niestanie , ale wiadomo ,że im mniej tym koło mniej podatne na uderzenia

Chyba bardziej podatne?

Co do szprychy to jesli masz mozliwosc to kup szpryche do kola 18", wykrec jeszcze jedna szpryche i dotnij nowa tak aby byla tej samej dlugosci, pozniej jakos nagwintowac bys musial

Dokładnie , odwrotnie napisałem , oczywiście im mniej szprych tym bardziej podatne dzięki .

8

Odp: potrzebna szprycha !!!

juz ogarnięte znalazl sie ziomek z trojmiasta na tym samum sprzecie i szprycha sie da ogranąc  przy okazji centrowanie .

GSX-R 600 K4 >>>YAMAHA R1 2004 >>> KTM 525 EXC 2005