1

Temat: dobra okleina? :)

W koncu nadszedl czas na finalowe graficzne zabawy. Kumpel polecil mi No-moto.com ...
Nie sa tani, ale jakosciowo podobno nie do zdarcia. wkrotce przekonam sie sam. jak sie podoba projekt?
http://c.wrzuta.pl/wi10141/d56fd13a000d1d8c502fc186/img_1164

mam jeszcze pytanie. czy jest w warszawie jakis podmiot, ktory mi to profesjonalnie przyklei? zeby nie bylo lipy

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

2

Odp: dobra okleina? :)

powiem krótko: ZAJEBISTE ! :]

Husqvarna SM 610s 2005 [sprzedana]  ---> next ???

3

Odp: dobra okleina? :)

sorki za zaśmiecanie tematu ale mam pytanie.
w husce odkleja mi się okleina widać że ktoś ją przykleił na brudne plastiki. okleina jest całkiem nowa więc szkoda je wywalać i tu moje pytanie czy można ją przykleić ponownie? jest do tego jakiś specjalny klej??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

4

Odp: dobra okleina? :)

[url]http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/76654-problem-z-okleina-ktm-excf/[/url]

Na preclowni znalazłem zahaczajacy o Twój problem. Ja niestety jestem zielony w temacie
P.s. Słyszałem ze podjebalem Ci Rmz :D nie gniewaj sie - nieszczęśliwa sztuka :)

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

5

Odp: dobra okleina? :)

a to już dawno było, prawie zapomniałem....
teraz huske w terenie ujeżdżam :)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

6

Odp: dobra okleina? :)

Jak dla mnie BOMBA!!

7

Odp: dobra okleina? :)

Kozacka :D Szczególnie to małym druczkiem :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

8

Odp: dobra okleina? :)

Cool a masz rozowy kombiak;)?

***427***

9

Odp: dobra okleina? :)

Zajebiscie :)
KONIECZNIE bialo/rozowa felga!

WR 450 F
GSXR 1100

10

Odp: dobra okleina? :)

Ło matko, dałeś do pieca z tą okleiną!! Hasło na polu numerowym jest mistrzowskie! :-D

11

Odp: dobra okleina? :)

zajebiste!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: dobra okleina? :)

Czkeam z niecierpliwością na całego złożonego

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

13

Odp: dobra okleina? :)

kombiaka rozowego nie mam. generalnie preferuje luzniejszy stroj - spodenki, sofiksy, tornister :D z bialo-rozowa felga bedzie problem chyba, bo nie pomyslalem przy lakierowaniu proszkowym. pierwotnie mialem zamysl zeby zrobili dwukolorowe od razu proszkowo, ale te gamonie marudzily, ze nie da rady/nie bedzie idealnie/za bardzo skomplikowane. kolega z branzy powiedzial mi ze bylo to do zrobienia, ale im nie chcialo sie z tym pierdolic. potem wpadlem na pomysl, ze obrecze mozna dac na jakis aerograf, zeby zrobil na calej szerokosci biale kontury mordy HK. Tutaj przedstawiciele tego zacnego rzemiosla zaczeli mowic, ze aerograf moze rozpuscic lakier proszkowy itd itp. generalnie, jak to artysci, zjebany gatunek. teraz jedyne co mi przechodzi do glowy to jakies oklejenie kol, ale nie wiem jak to wyglada od strony efektu i trwalosci?

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

14

Odp: dobra okleina? :)

Ja bym jechal na bialo proszkowo, a potem rozowe dodatki naklejane, ale chyba juz po zawodach jezeli dobrze zrozumialem.

WR 450 F
GSXR 1100

15

Odp: dobra okleina? :)

Każdy dobry lakiernik powinien Ci okleić te plastiki.

READY TO >> TERROR