1

Temat: co potrzebuje do WR 450 żeby przerobić na SUPERMOTO???

Witam wszystkich forumowiczów!!! Kilka dni temu kupiłem WR 450 2007 r. Jestem w trakcie rejestracji motocykla i chciałbym za kilka dni wylecieć na drogi, ale oczywiście nie na kołach z kostką. Napiszcie mi proszę, co i gdzie powinienem kupić, żeby przerobić tego diabła na supermoto. Na początek myślałem o samych kołach i zaciskach, ale nie wiem jakie kupić i ewentualnie z czego podpasują.

2

Odp: co potrzebuje do WR 450 żeby przerobić na SUPERMOTO???

Przeszukaj forum, średnio podobny temat jest raz na tydzień, więc znajdziesz potrzebne Ci informacje.

-Koła? OD czego podpasują? Ważne aby średnica ośki sie zgadzała, dorabiasz odpowiednie dystanse do kół i się kręci.

-Hamulce? Do amatorskiej jazdy wystarczy fabryczny zacisk, trzeba tylko dorobić adapter pod większą przednią tarczę i już masz hamulce.

-Zawieszenie? Podkręcasz na twardsze na regulacji.

I czytaj juz istniejące tematy, znajdziesz tam bardziej szczegółowe informacje.



Do moderatorów.

Jak widzimy powstaje średnio jeden taki temat na tydzień i wydaje mi się, że można wybrać jakiś jeden, najbardziej obszerny i podpiąć, aby ludzie chcący przerobić swoje enduro/ cross'a mieli potrzebny im podstawowy zbiór wiedzy. Ew znaleźć ochotnika by napisał taki artykuł / fotorelacje z powstawania Smociaka.

Elementem "motywacyjnym" lub drobnym wynagrodzeniem może być ciekawy podpis jak mamy w profilu pod ilością postów np zamiast"król gadki" to ... złota rączka, władca śrubokręta, miłośnik młotka czy znane nam "m'. :)

Pozdr

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990