1

Temat: KTM SMC 690 - ten konkretny model

[url]http://otomoto.pl/ktm-smc-690-sm-supermoto-M3287067.html[/url]

Mam kilka pytań odnośnie tego KTM w aukcji, bylo by milo jakbyscie byli wstanie mi na nie odpowiedziec:

- czy jest to moto moze kogos z forum?
- czy przebieg 22 350km powinien dawac do myslenia? to duzo/srednio/malo, to dotychczas chyba najwiekszy przebieg w ktm sm jaki znalazlem na allegro i nie wiem co o tym myslec, ale wiem jedno krecony napewno nie byl :o
-podobno w rocznikach 2007 wydmuchiwalo uszczelke?
-jezeli chodzi o motocykle z angli głównie trzeba sie mocno przyjzec lozyskom prawda?

Wheelieeeeeeee

2

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Motocykle z anglii to wszedobylska rdza (oczywiscie nie zawsze). Ale tam czesto motocykl trzyma sie na powietrzu, co przy ichnim klimacie daje sie we znaki
A przebieg... 5 lat motocykl, rocznie wychodzi mniej niz 5000km. Dla mnie jak najbardziej normalny przebieg...:)

A dlaczego łożyskom?? Ciekaw jestem:)

3

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

znajomy miał sytuacje, kupil i spowadzil z angli 600 scigacza wszystko super jak noweczka normalnie nic nie mozna bylo zarzucic jak z salonu. Przy pierwszej przejazdzce po powrocie z latania jadac juz pod dom ze 30/40kmh zablokowało mu sie koło na (nie)szczescie tylne, po rezebraniu łóżysko całkowicie zmielone w środku...

Przebiegowi dziwie sie głównie z tego powodu ze jaka kolwiek inna smc 690 by nie byla z tego rocznika wszystkie mają po 7/9k nabite ... a ta ąż 22k

Wheelieeeeeeee

4

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Odnośnie przebiegu, jeśli wszystko było robione na czas, to nie bałbym się, natomiast z racji że 2007 jest to początek produkcji jednostki 690 i wspomniana uszczelka to nie mit, szukałbym czegoś od 2008.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

5

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

A ja kupiłem DRZetę z Anglii i była jak ta lala, jak z salonu :D Nie twórzcie tu jakiś mitów... motocykle jak wszędzie, jeden jest super a drugi padaka. No i są ludzie posiadający garaże... więc nie generalizujcie.

Jednego można być pewnym, że są to motocykle zazwyczaj dobrze serwisowanie i doinwestowane. A już w takiej Francji... kultura serwisu jest inna.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

6

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Nie chciałbym być drobiazgowy, ale to nie jest model SMC, tylko SM.
I wydaje mi się, że to dość spora różnica.
A co do przebiegu, po prostu jest realny.
Myślicie, że przy 30 tkm. będę musiał już na złom swojego oddać?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

7

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

SMC pewnie do wyszukiwarki dopisane, ktoś wiedział co robi i co jest częściej poszukiwane ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Teraz zauwazylem, ze to z mojego miasta:)
To jest kolegi. Grzmi niemilosiernie:)
Z tego co wiem sprzedaje, bo chce kupic Triumpha Daytone 675
Ale w jakim jest stanie, nie mam pojęcia

dukeSebo. Oczywiscie, ze mozna dorwac fajne moto a GB, ale 90% ktore ogladalem byly przerdzewiale:)
A ogladalem juz sporo tego

Co do serwisu, zgodze sie...tam nikt nie dlubie sam. Od tego sa serwisy:)

9

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Ja na razie 0 problemów, a ponad 11 tys km na szafie, w ktm rally coś mi mówili że najlepiej po 2008r, bo wcześniej coś się tam sypało.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

10

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Wydaje mi się że jeśli coś się sypało w którymś roczniku, a moto jeździ do dziś to musiał mieć coś naprawiane. Może była jakaś akcja serwisowa? Ja miałem takie doświadczenia w 950 SM z wysprzęgnikiem, z pompą paliwa, z pompą "wody". Wszystkie części były wymienione w ramach gwarancji na części zmodyfikowane z innymi numerami seryjnymi.
Dealer KTM powinien na podstawie nr. VIN udzielić informacji na ten temat.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

20 tys.km. i wielka afera czy przebieg nie za duży? ;-)
Wiadomo....to jest Polandia ,"stan i przebieg do ustalenia" więc lepiej kupić moto z przebiegiem 5 tys.km i po niepalącej babci ,żony lekarza ;-)
Co do angoli nie ma reguły,widziałem wiele moto, jedno lepsze inne gorsze, jak kolega dukeSebo pisał, tam ludzie też mają garaże...
Znam chłopaków z Berlina którzy szmacą moto jak mało kto z naszych a olej zmieniają pod domem ;-)

WR 400, Intruder VZR 1800
www.digi-cerm.pl
http://www.bikepics.com/members/zolwik-poznan/ 
http://www.youtube.com/user/MOTOADHD#g/u

12

Odp: KTM SMC 690 - ten konkretny model

Racja, ja kupiłem moto w marcu z przebiegiem 2600 km a teraz mam około 7100. Nic nie odpada, wszystko działa. Poprzedni KTM zrobił pode mną prawie 30 000 km, i teraz kontynuuje jazdę pod kolegą z forum (mam nadzieję że równie bezproblemowo jak u mnie).
Weź ze sobą mechanika (nie znajomego, tylko takiego któremu zapłacisz coś kasy) do tego kogoś komu się tego typu motocykle nie podobają żeby Cię studził i KUPUJ bo to fajne motóry są.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"