1

Temat: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

Hey ,  szukam osoby która by mogła wymienić mi uszczelniacze w przednim zawieszeniu bać polecić dobry servis , ja krótko mówiąc nie znam tu zbytnio ludzi i  miejscówek (jeszcze), i nie do końca wiem komu można powierzyć moto konkretnie chodzi o lc8 sm  , wczoraj wracając do domu zgubiłem płyny z lagi i trochę smutno teraz siedziec na dupsku ,  z góry dzięki za pomoc hey

2

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

heh jeszcze jak bys podal miejscowosc to by bylo calkiem spoko

SM570R była a teraz???

3

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

No tak racja sorry Warszawa

4

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

No dalej chłopaki pomóżcie bo dupsko boli od siedzenia na kwadracie , a tak w ogóle to najbardziej pasował by mi kontakt osoby prywatnej niż serwis tak do końca z wiadomych przyczyn jak ktoś robi dla swoich u siebie w garażu  to dba o swoja reputacje , raz jeszcze dzięki za podpowiedzi i mam nadzieje że jak dojdę do ładu to spotkamy sie na jakimś dislo-grilku  :))

5

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

To może sam spróbuj. :P Poradników od zajeb**ia w necie leży. :)

6

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

Nie do konca o taką rade pytałem jak miał bym klucze , miejsce , itp spoko uwierz mi nie pytał bym ale nie mam mieszkam tu 3miechy i nie wiem do końca co gdzie i jak , ale dzięki za rade pomocna hey

7

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

Cześć

Z odrobiną (naprawdę niewielka ilość) zdolności manualnych sam to zrobisz
wystarczy ściągnąć serwisówkę kupić uszczelniacze (oe droższe od zamiennika o jakieś 10pln) + olej
z kluczy to bardzo płaski 22 Ci potrzebny + do ośki i dynamometryczny
jeśli chcesz się sam bawić to mogę Ci napisać na priv co i jak
jak wolisz to komuś zlecić to Ci się specjalizują w zawieszeniu
[url]http://www.sanchez.com.pl/[/url]
lepiej gadaj z synem

Pozdro

LC4

8

Odp: uszczelniacze przodu padły gdzie się udać?

Hey.

Racja akurat to nie należy do najtrudniejszych , klucze da się załatwić , tylko jedyne miejsce jakie tutaj posiadam jest parking społeczny więc ciężko trochę ,  tak czy inaczej dzięki za pomoc i chęci trochę się naczekałem na info w tej sprawie ale wczoraj w końcu wywiozłem motocykl do serwisu