1 Ostatnio edytowany przez okon19921 (2012-07-11 23:43:27)

Temat: opłaca sie to brać? klx 650c

Witam.Tydzień temu przyjechał do mnie kolega swoim klx650c 93r. żebym wystawił mu do sprzedaży na internecie... tak też zrobiłem motocykl na chodzie z dokumentami niemieckimi bodajże z drugą kupioną i wymeinioną głowicą bo poprzednia sie rozleciała (długa histioria) stan Db niby wszystko ok ale jednak trzeba by było posiedziec przy tym chciał za to 4300 na chodzie teraz dosłownie dzień temu dzwoni że zatarł silnik przyprowadził mi go żebym mniej wiecej rozebrał co dokładnie sie zatarło jak narazie mogę powiedzieć że napewno nie wałki rozrządu ... Moje pytanie ile może być warty taki motocykl ?? z oględzin wynika ze Płyn w tym przypadku woda dostała sie do oleju i zważyła w maźź lepką i brązową i załatwiła silnik ... AUKCJA [url]http://tablica.pl/oferta/kawasaki-klx-650-ID1fZ4F.html#33e2a855;r:;s:[/url]

2

Odp: opłaca sie to brać? klx 650c

chłopie za 3tysie kumpel sprzedaje yz 426 z 2000 roku na chodzie, w dobrym stanie. a ty chcesz się pakować  klx z niedawno pomalowanymi plastikami. Odpuść.

exc 400                 www.oklejsie.pl

3

Odp: opłaca sie to brać? klx 650c

koledze chyba chodzi o to ile to warte żeby zmienić cenę na aukcji jak dobrze rozumie

4

Odp: opłaca sie to brać? klx 650c

dokładnie jaka cena takiego bajabonga może być ?? w takim stanie ?

5

Odp: opłaca sie to brać? klx 650c

Nie ma to jak czytać ze zrozumieniem. Sory

Przynajmniej podbiłem temat.

exc 400                 www.oklejsie.pl