1

Temat: Buciki do 800 zł.

Siemka... Macie jakieś swoje ulubione typy butów na supermoto ? :) Jest tego troche i nie wiem co wybrać. Z góry dziękuję.

2

Odp: Buciki do 800 zł.

Sidi

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

3

Odp: Buciki do 800 zł.

Sidi np. B2 ?

4

Odp: Buciki do 800 zł.

[url]http://allegro.pl/buty-gaerne-supermoto-rozmiar-43-kurier-gratis-i2396420641.html[/url]
Wiem że to nie 800 ale blisko :)

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

5

Odp: Buciki do 800 zł.

Formy na SM są za 600, i na rekawice jakieś lepsze by starczyło :)

Husqy SMR-R 450

6

Odp: Buciki do 800 zł.

Też nad nimi myślałem, ale nie wiem ile zarobie. :D

7

Odp: Buciki do 800 zł.

radek145 napisał/a:

Sidi np. B2 ?

B2 posiadam, ale nie są to kapcie specjalnie na SM.
Są wygodne, wytrzymałe, maja jakieś tam wzmocnienia. Mam wersję z Gore - też fajna sprawa. Przez wodę możesz przejść, jak w kaloszach
Kupiłem je jeszcze w czasach "przed SM".
Na obecną chwilę szukałbym jakiś typowych pod SM. Niestety nie stać mnie na kupowanie co chwilę nowych butów.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

8

Odp: Buciki do 800 zł.

ja za 400zl kupilem buty O'neal Element 3. i juz widze ze sie oplacalo. nie sa to typowe buty sm.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

9

Odp: Buciki do 800 zł.

Ja mam Gaerne Supermoto i są OK. Co prawda kosztują trochę więcej niż Twój budżet (ok. 1000), ale warte tych pieniędzy IMO

Sprawdź jeszcze to:
[url]http://lc4.pl/index.php?topic=242.0[/url]
co prawda nie SM, ale chyba niezła propozycja. Podeszwę Vibram (taką jak mają Gaerne Supermoto) można u MIELOCHA chyba dokupić jak ta oryginalna wyzionie ducha. Porządny szewc powinien sobie poradzić

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10 Ostatnio edytowany przez bbuh (2012-06-30 15:28:08)

Odp: Buciki do 800 zł.

nie chcialem zakladac nowego tematu. Chce kupic Gaerne Supermoto, czekalem na czarne, ale juz sa. Do wyboru sa 2 rodzaje slizgow, twarde i miekkie. Jakie macie? Jakie polecacie? Co wybrac? Pzdr, blazej

drz400e/sm

11

Odp: Buciki do 800 zł.

Miękkie są na co dzień i na mokry tor, żółte są na suchy tor.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Buciki do 800 zł.

gierwi napisał/a:

Ja mam Gaerne Supermoto i są OK. Co prawda kosztują trochę więcej niż Twój budżet (ok. 1000), ale warte tych pieniędzy IMO

Sprawdź jeszcze to:
[url]http://lc4.pl/index.php?topic=242.0[/url]
co prawda nie SM, ale chyba niezła propozycja. Podeszwę Vibram (taką jak mają Gaerne Supermoto) można u MIELOCHA chyba dokupić jak ta oryginalna wyzionie ducha. Porządny szewc powinien sobie poradzić

\ mój budżet to ok. 800 zł. :D Jeślie więcej kasy będę mieć to budżet ten się podwyższy. :D

13 Ostatnio edytowany przez bbuh (2013-04-16 16:03:41)

Odp: Buciki do 800 zł.

*

drz400e/sm