1

Temat: Jak utwardzić husqe

Siemka zastanawiam się jak utwardzić zawias przód i tył w husce 610 sm. Są regulacje tylko nie bardzo się ogarniam w którą stronę mam krecić i czym to zaskutkuje. A nie chce tu sobie nababrać. Bo chodzi o to że np przy chamowaniu to buja się z deka jak knajpa. Nierówności i tak wybiera i mną trzepie więc twardości się nie boję heh. W zakrętach też z deka przy miękko chodzi a chciałbym załóżmy tak bardziej konkretnie w nie wpadać i mieć lepszą kontrolę bo teraz pewnie się nie czuję jak się buja. na przednich mam +  i - i jakaś malutka śrobka. Tył jakiś olejowy jest chyba . Więc jak możecie to podpowedzcie jak na + skręce to jakie zachowanie i na -. Pozdro

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę

2

Odp: Jak utwardzić husqe

Tutaj masz ładnie opisane czym kręcić.
http://www.scigacz.pl/Regulacja,zawieszen,w,motocyklu,9267.html

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

3

Odp: Jak utwardzić husqe

Kurka ... wedlug tego poradnika trzeba bozakrecac do konca ... wy tez tak macie ?

Ja mam DRZ waze kolo 68 kg ... no i na niektorycvh mialem kolo 10 klikniec od maksa ... nie wiem . ide sie przejechac zobaczymy jak bedzie.

4

Odp: Jak utwardzić husqe

1.do końca nigdy nie dokręcamy...
2. zawieszenia opisane na ścigaczu są do sportu i trudno w serii tak zrobić... jeżeli nie udaje się ustawić to jest wina spreżyn..

KACZOR

5

Odp: Jak utwardzić husqe

No to jak mam to najlepiej ustawic ??