1

Temat: Tarnów okolice , sklepy , jakis atrakcje SM w okolicach ??

Witam
iż jutro wybieram sie do moich rodzinnych stron na weekend i ze sobote bede miał wolna wiec zamierzam własnie w sobote połazic po Tarnowie i chciałem zapytac gdzie sa jakies sklepy motocyklowe bo butów szukam a dwa moze chłopaki gdzies jedzicie to bym pogoladał :)
Szkoda ze niejade na moto ale biore moja połówke wiec bedziemy sie kisic w aucie :)

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

2 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 06:54:35)

Odp: Tarnów okolice , sklepy , jakis atrakcje SM w okolicach ??

.

3

Odp: Tarnów okolice , sklepy , jakis atrakcje SM w okolicach ??

grey_pl napisał/a:

Witam iż jutro wybieram sie do moich rodzinnych stron na weekend i ze sobote bede miał wolna wiec zamierzam własnie w sobote połazic po Tarnowie i chciałem zapytac gdzie sa jakies sklepy motocyklowe bo butów szukam a dwa moze chłopaki gdzies jedzicie to bym pogoladał :) Szkoda ze niejade na moto ale biore moja połówke wiec bedziemy sie kisic w aucie :)

Hej hej :) sklepy daje te ktore ja chcę polecić ;) JC Motors na Okręznej lub BDG na Krakowskiej .
Co do jazdy to poza torami kartingowymi gdzie razem z Paolo i RaterTarnów trenowalismy w zimie to zabardzo nie ma gdzie pojezdzic :(  wiec zabardzo nie bedziesz mial jak i gdzie podjechac chyba ze chcesz cos na kartingach pojezdzic lub masz wieksza grupe w Tarnowie kumpli to zapraszam na Zakłady Mechaniczne w Tarnowie gdzie masz tor kartingowy i hale zrobioną do PainBall co do reszty atrakcji to moze kiedys jak sie spotkamy :) Pozdrawiam i milego pobytu w Tarnowie :)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

4

Odp: Tarnów okolice , sklepy , jakis atrakcje SM w okolicach ??

dzieki chłopaki za odpowiedzi
własnie wróciłem :)



Paolo i Senso od 15 sierpnia mam upragniony urlop do końca miesiąca tam będę :)
i jadę odpoczywać pod Tarnów kołuje przyczepkę i chce wziąć moja " kozitke " jak będziecie w mieście to postaram się z Wami skontaktować i trochę razem pośmigać

Pozdrawiam

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory