1

Temat: Co kupić????

Witam, chcę zmienić motor ze ścigacza Kawasaki ninja 600 na jakiegoś crossa i chciał bym sie dowiedzieć czy KTM LC4 400 jest dobry ?

2

Odp: Co kupić????

Jeśli byś napisał "chcę zamienić na jakieś SUPERMOTO" to co innego a tak przykro nam... nie znamy się na crossach.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Co kupić????

dukeSebo napisał/a:

Jeśli byś napisał "chcę zamienić na jakieś SUPERMOTO" to co innego a tak przykro nam... nie znamy się na crossach.

amen

4

Odp: Co kupić????

z crossa to bym crf brał

exc 400                 www.oklejsie.pl

5

Odp: Co kupić????

"cross jak to pięknie brzmi, dajcie, dajcie, dajcie go mi ;):):)"

6

Odp: Co kupić????

kupuj litra , człowiekuuu

motoslide.com

7

Odp: Co kupić????

"To jest coś co mnie niesie, niesie, przez cały czas" :D

Bez moto...

8

Odp: Co kupić????

Hm w sumie to ja zaczynam sie zastanawiać...jak to jest na tym forum czy każdy motocyklista inny niz supermonciakowiec ;) nie jest przez Was lubiany? wyśmiewany olewany? ja rozumiem, ze to jest forum miłośników supermoto, ale przeciez od crossa/enduro do sm bardzo krotka droga? Zastanawia mnie czy nie mozna kolesiowi normalnie powiedzieć/wytłumaczyć tylko szydera od razu...jestem pewien ze duzo z Was zaczynalo od kostki...
Moze to forum ma jakas renomę, sa tu ludzie ktorzy sie znaja i dlatego tacy jak koleszka wyzej tutaj trafiają chcac poznac Wasze zdanie? forum tematyczne ja rozumiem, jest pewna granica nie bedziemy doradzac wyboru plytek na podloge do lazienki ...
No ale z tego co widze to trzeba pokazac kola sm zeby byc Waszym "kolega"?
Sam zaczynam sie zastanawiac czy moge tutaj siedziec i z Wami gadac, bo w planach bylo sm dlatego sie zarejestrowalem ale portfel nie pozwolil i sm sie odwlecze o kolejny rok...
...tymczasem oram tor motocrosowy na kostce, ale lubie to forum, tych ludzi i dlatego tutaj siedze a nie na typowo crossowym forum...

Pozdro...

"If you do what you love, nothing can hold you back."

9 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-06-27 20:09:37)

Odp: Co kupić????

dopóki nie nabierzesz dystansu ... chyba na prawdę nie będziesz mógł być naszym kolegą hahaha tejket izi men, jak nikt nic nie odpisał to widocznie się nie zna na crossach albo nie wie czy exc400 jest dobry

motoslide.com

10

Odp: Co kupić????

cr 500 polecam

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

11 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-06-28 11:08:29)

Odp: Co kupić????

Muki napisał/a:

Hm w sumie to ja zaczynam sie zastanawiać...jak to jest na tym forum czy każdy motocyklista inny niz supermonciakowiec ;) nie jest przez Was lubiany? wyśmiewany olewany? ja rozumiem, ze to jest forum miłośników supermoto, ale przeciez od crossa/enduro do sm bardzo krotka droga? Zastanawia mnie czy nie mozna kolesiowi normalnie powiedzieć/wytłumaczyć tylko szydera od razu...jestem pewien ze duzo z Was zaczynalo od kostki...
Moze to forum ma jakas renomę, sa tu ludzie ktorzy sie znaja i dlatego tacy jak koleszka wyzej tutaj trafiają chcac poznac Wasze zdanie? forum tematyczne ja rozumiem, jest pewna granica nie bedziemy doradzac wyboru plytek na podloge do lazienki ...
No ale z tego co widze to trzeba pokazac kola sm zeby byc Waszym "kolega"?
Sam zaczynam sie zastanawiac czy moge tutaj siedziec i z Wami gadac, bo w planach bylo sm dlatego sie zarejestrowalem ale portfel nie pozwolil i sm sie odwlecze o kolejny rok...
...tymczasem oram tor motocrosowy na kostce, ale lubie to forum, tych ludzi i dlatego tutaj siedze a nie na typowo crossowym forum...

Pozdro...

Wszystko bierzesz zbyt dosłownie.
W dzisiejszych czasach chyba każdy znajdzie forum tematyczne idealnie trafiające w jego zainteresowania. Jeśli ktoś szuka porady to chyba logiczne, że chcę jak najbardziej kompetentnych ludzi, rzeczowych odpowiedzi. Czyli ludzi którzy zjedli zęby na motocrossie a nie taki jak nieliczni tutaj... okazjonalnie ktoś sobie popyrka w terenie, pobawi się w piasku.
Dzisiaj crossy, jutro skutery, a innym znów razem ktoś powie... to że jeżdżę czopkiem nie oznacza, że nie mogę założyć tematu "najfajniejszy frędzel przy sakwie, co polecacie" bo przecież lubię wasze forum.

Nie chodzi tu o brak naszej życzliwości ale o trzymanie się zasad. Możemy rozmawiać o turystyce ale na supermoto i wszystko co kręci się wokół supermoto.

Wielu zaczynało od dużych kół ale nikt nie zakładał tematów... "szukam crossa co polecacie" i to w pierwszym poście.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Co kupić????

Zgadza się - zapraszamy do przywitalni.

XR400