1

Temat: elektryka cagiva.

Siemka.
Dziwna sprawa z moją cagivą, bo poszły mi dwa bezpieczniki w jeden dzień. Nie wiem co jest, bo wygląda na to, że jest słabe aku, ale denerwują mnie te bezpieczniki. Dzisiaj też nie chciała odpalić... Właśnie ładuję akumulator. Może mieliście coś podobnego lub wiecie o co chodzi ? Bo zdaje mi się, ze to nie będzie od akumulatora.
Pozdrawiam.

2

Odp: elektryka cagiva.

od czego bezpieczniki? na postoju poszły czy podczas jazdy? albo zwarcie gdzies się robi albo regulator Ci pada i może przeładowywać w pewnym zakresie obrotów

3

Odp: elektryka cagiva.

Gajos napisał/a:

od czego bezpieczniki? na postoju poszły czy podczas jazdy? albo zwarcie gdzies się robi albo regulator Ci pada i może przeładowywać w pewnym zakresie obrotów

To było tak, że pojechałem na myjnie, zajechałem do kolegi i padł. Wymieniłem na nowy pochodziło, zaś znowu padło. Gdy troche moto pochodzi to wszystko ok, ale nie cały czas.

4

Odp: elektryka cagiva.

tylko nadal nie wiemy o jakim konkretnie bezpieczniku mówimy? za co jest odpowiedzialny ?

5 Ostatnio edytowany przez radek145 (2012-06-20 23:24:47)

Odp: elektryka cagiva.

Odpowiedzialny jest za wszystko. Wkładam- wszystko jest. Wyciągam- nie ma nic. Ani świateł, rozrusznika, klaksonu,  kierunkowskazów itd.

6

Odp: elektryka cagiva.

czyli główny prądowy - na moje oko masz walnięty regulator i Ci przeładowuje - zapal podepnij pod aku miernik i zobacz jakie jest ładowanie i kiedy zginie - czyli kiedy walnie bezpiecznik

7

Odp: elektryka cagiva.

No w sumie już z nimi ok, ale dusi się gdy dodaje gazu.