1

Temat: Jaka zębatka na tył ktm sx 450 ramon

Mam pytanko,
jaką wrzucić na tył zębatkę do mojego Kata sx 450 w wersji ramon, 2005r, skrzynia 4biegi.
Przednią zębatkę mam 14z, co najlepiej dać na tył żeby się pościgać.
Senso napisał mi żeby dać 46 / 47 zębów a przód 13, jednak nie przekazałem mu dość ważnej informacji że mam 4 biegową skrzynię.
Dodam że startowałem w lublinie na zawodach i mając na tyle zębatkę 40, na starcie objechały mnie dwa moto, czy to była wina złego startu, czy może zębatki, trudno powiedzieć. Dlatego na początek chciałbym zakupić coś na tył. Teraz pytanie ile zębów?

2

Odp: Jaka zębatka na tył ktm sx 450 ramon

ja bym 46 ładował. Masz więcej mocy, ale tego tłumaczyć Ci nie muszę. Tylko pytanie czy objechali Cię, bo źle startowałeś, czy motor nie miał siły się rozpędzić ? Kwestia dośc indywidualna, zależnie jeszcze od tego ile ważysz i gdzie jeździsz, jak jeździsz. NAjlepiej potestować różne konfiguracje jeśli masz możliwość

3

Odp: Jaka zębatka na tył ktm sx 450 ramon

Moja waga to całe 65kg:) czy źle wystartowałem ciężko cokolwiek powiedzieć, dawałem ile fabryka dała, z refleksem u mnie jest bardzo dobrze, jak trenowałem lekkoatletykę miałem testy na refleks do kadry wojewódzkiej i wyszły mi wybitne. Tak czy inaczej po wyścigu obejrzałem wszystkie supermociaki i zobaczyłem że mają duże zębatki, tylko ja miałem małą. Oczywiście starty trzeba ćwiczyć bo to był mój drugi start w zawodach i na bank da się lepiej wystartować, ale czułem też że przyspieszenie miałem słabe na wyjściu z winkla niż konkurencja.